امروز سه شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۲

هلال‌احمر ایران از آماده‌ترین جمعیت‌ها در شرایط بحران است

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان این‌که هلال احمر ایران یکی از آماده‌ترین جمعیت‌ها در پاسخ به شرایط بحران است، گفت: هلال احمر ایران مقام پنجم را در بین کشورهای عضو نهضت بین‌المللی جمعیت‌های هلال احمر و صلیب سرخ دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر در معیت مدیرعامل آذربایجان‌شرقی در دیدار با استاندار خاطرنشان کرد: دیدگاه مثبت استانداران، به عنوان بالاترین جایگاه دولتی در استان‌ها نسبت به جمعیت هلال احمر بسیار قابل خرسندی است.

سلیمانی ادامه داد: از نظر توانمندی جمعیت هلال احمر کشور ایران در جایگاه پنجم جهان است و این؛ مرهون هم افزایی‌ها، حمایت‌ها، همدلی‌ها و تلاش اعضای آن‌ است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در پایان تصریح کرد: امید که با این نگاه خدمتگزارانه و نقش آفرینی داوطلبان در روزهای سخت، شاهد اعتلای بیش از پیش این جمعیت باشیم.
خرم رضوی استاندار آذربایجان‌شرقی در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های جمعیت هلال احمر در عرصه‌های داخلی و خارجی و امدادرسانی به حادثه دیدگان در داخل استان گفت: جمعیت هلال احمر علاوه بر انجام عملیات امدادی، سفیر صلح در جهان بوده و منشا خدمات فراوانی به حادثه دیدگان شده است، خدمات هلال احمر مایه افتخار برای کشورمان است.

استاندار آذربایجان‌شرقی افزود: فعالیت جمعیت هلال احمر آذربایجان‌شرقی در مراسم اربعین حسینی و اجتماع عظیم مردمی‌بسیار عالی ارزیابی شد.

وی افزود: تکمیل و تجهیز انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر استان نسبت به گذشته و ارتقاء سطح آموزش و تقویت نقاط قوت و کارایی بالای این مجموعه بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

گفتنی‌ است، دبیرکل جمعیت هلال احمر در اولین روز سفر خود به آذربایجان‌شرقی از پایگاه امداد و نجات کوهستانی عون بن علی بازدید و با نجاتگران این پایگاه نیز دیدار کرد.

0
/
۱۴۰۱/۰۸/۱۱- ۱۰:۴۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است