امروز سه شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۲

توجه به شفافیت مالی زیر بنای تقویت سرمایه اجتماعی هلال احمر است

حجت الاسلام و المسلمین معزی پیش از ظهر امروز با حضور در حوزه خزانه‌داری کل این نهاد از بخش ها و ادارت کل این مجموعه بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت های مدیران و کارکنان خزانه داری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در این دیدار که با همراهی مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه همراه بود و نزدیک به دو ساعت به طول انجامید، حجت الاسلام و المسلمین معزی با سرکشی از ادارات کل تابعه خزانه داری در دیدارهای چهره به چهره پای صحبت و بیان مشکلات کارکنان این حوزه نشست.

نماینده ولی فقیه در دیدار با مدیران خزانه داری کل اعتبار اجتماعی جمعیت هلال احمر را بزرگترین سرمایه در این نهاد عنوان کرد و بر ضرورت حفظ و نگه‌داشت این اعتبار تاکید کرد. حجت الاسلام و المسلمین معزی، در ادامه با اشاره به اهمیت محاسبه و اندازه‌گیری در زندگی تصریح کرد: طبق روایات و منابع دینی در اسلام نیز اگر می‌خواهیم رشد و ترقی داشته باشیم بخشی از آن در نتیجه همین اندازه‌گیری‌های مشخص در زندگی حاصل می‌شود.

نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احر در ادامه بر لزوم توجه بر مساله شفافیت در جمعیت هلال احمر تاکید کرد و افزود: شفافیت در ساختار جمعیت از مسائل بسیار مهم به شمار می‌آید چرا که سرمایه اجتماعی را در جمعیت هلال احمر ارتقا می‌بخشد‌. حجت الاسلام والمسلمین معزی همچنین به تبیین موضوعاتی همچون حساسیت‌ها و دشواری‌های فعالیت در حوزه خزانه و ذیحسابی، اهمیت عدالت در اسلام و نظام اسلامی، ضرورت ایجاد نشاط و امید در میان کارکنان پرداخت.

در ابتدای این دیدار ماندگار مرادی‌فرد، خزانه دارکل و ذیحساب جمعیت هلال احمر در این دیدار با ارائه گزاشی از فعالیت‌های صورت گرفته و برنامه‌های آتی به تفصیل مطالبی را ارائه کرد.

0
/
۱۴۰۱/۰۸/۱۰- ۱۴:۲۷
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است