امروز سه شنبه  ۷ آذر ۱۴۰۲

استقرار عوامل هلال احمر در سرزمین منا/ دکتر کولیوند: تمام تجهیزات و امکانات هلال احمر در اختیار حجاج است

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان این که عوامل هلال احمر پس از اتمام مراسم عرفه در منا مستقر شده‌اند، گفت: تمام تجهیزات و امکانات هلال احمر در اختیار حجاج است تا مناسک حج با آرامش و سلامت حجاج انجام شود.
 
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر پیر حسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر اظهار کرد: با تمام توان و امکانات و تجهیزات در خدمت زائران بیت الله الحرام خواهیم بود و تمام سعی خود را انجام خواهیم داد تا مشکلی برای حجاج در مناسک حج، رخ ندهد.
وی افزود: با هماهنگی‌های و برنامه ریزی‌هایی که انجام شده است، پس از اتمام مراسم در عرفات، عوامل مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر در سرزمین منا آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران ایرانی هستند.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به این که در آستانه عید سعید قربان قرار داریم و این عید بزرگ را به تمامی مسلمانان به ویژه ایرانیان تبریک عرض می‌کنم، گفت: توفیق خدمت به حجاج برای اعضای جمعیت هلال احمر در روز عید قربان مهیا شده است.
کولیوند اضافه کرد: هماهنگی‌های لازم با تیم بهداشت عربستان را داریم  تا با تمام توان در خدمت حجاج به ویژه زائران ایرانی باشیم و تا کنون مشکل خاصی نیست.
این مقام مسئول تصریح کرد: در این مدت علت بیشتر مراجعات به درمانگاه‌ها، خستگی و گرما زدگی بود که با نصب وسایل سرمایشی مناسب در سرزمین‌های عرفات و منا، این مشکل کاهش پیدا کرده است‌‌.
0
/
۱۴۰۱/۰۴/۱۷- ۲۲:۲۷
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است