امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

حضور هلال‌احمری‌ها در مراسم راهپیمایی و تجمع حمایت از کودکان غزه

عصر امروز اعضا، کارکنان، داوطلبان و امدادگران هلال احمر در تمام استان‌ها در مراسم راهپیمایی و تجمع حمایت از کودکان مظلوم غزه شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ عصر روز گذشته راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار شد و اعضا، کارکنان، داوطلبان و امدادگران هلال احمر در تمام استان‌ها در این مراسم حضور پیدا کردند.

این راهپیمایی در تهران از دو مسیر میدان فردوسی و چهار راه نواب به سمت میدان انقلاب و در نهایت تجمع در راستای حمایت از کودکان مظلوم غزه در میدان انقلاب تهران، برگزار شد.

در این مراسم که مسئولان لشگری و کشوری و مردم شریف تهران حضور داشتند، مدیر عامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، جمعی از شورای معاونان و بالغ بر یک هزار نفر از مدیران، کارکنان و اعضای داوطلب هلال احمر استان تهران نیز در حمایت از کودکان و کادر درمان غزه در این مراسم شرکت داشتند.

ضمن شرکت جمعی از خانواده جمعیت هلال احمر استان در مراسم، امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر شهرستان تهران نیز با بهره گیری از تعدادی آمبولانس و خودروهای عملیاتی، وظیفه پوشش امدادی مراسم را در کنار سایر دستگاه‌های امدادی بر عهده داشتند و خدمات امدادی خود را به شرکت کنندگان این مراسم ارائه کردند.

در حاشیه برگزاری این مراسم نیز ایستگاه‌های جمع آوری کمک های نقدی برای حمایت از مردم مظلوم غزه برپا بود و نسبت به جمع آوری کمک ها اقدام گردید.

0
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۷- ۱۶:۴۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه