امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

دیدار دبیرکل جمعیت هلال احمر با خانواده شهید امدادگر محمدمهدی قصاب

دبیرکل جمعیت هلال احمر در سفر یک روزه خود به شهر یزد با حضور در منزل شهید امدادگر محمدمهدی قصاب از خانواده آن شهید گرانقدر قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر-استان یزد؛ یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمر در سفر یک روزه خود به شهر یزد  با حضور در جمع خانواده شهید امدادگر محمد مهدی قصاب اظهار کرد: امروز امدادگران هلال احمر ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند. چون حاضرند جان خود را فدای آسایش و آرامش مردم کنند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه شهدا سرمشق و الگوی ما هستند، گفت: نقش مادران شهدا در تربیت فرزندانی که جان خود را برای اسلام و میهنشان در طبق اخلاص گذاشتند، بسیار مهم است و زحمات اصلی را در هشت سال دفاع مقدس، مادران شهدا کشیدند.

مادر شهید قصاب نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، از مسئولان هلال احمر قدردانی کرد که در این مدت با خانواده شهید در ارتباط هستند و خاطرات این شهید را مرور می‌کنند.

در پایان این دیدار لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود و یک نسخه از کتاب نقش هلال احمر استان یزد در دفاع مقدس به روایت اسناد با عنوان حماسه هلال  که توسط دبیرکل جمعیت هلال احمر رونمایی شده بود به خانواده این شهید گرانقدر اهدا شد.

این دیدار با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر و مدیرکل امورمجامع جمعیت هلال احمر و مسئول نمایندگی ولی فقیه و مدیران سابق و جدید جمعیت هلال احمر استان صورت گرفت.

شهید امدادگر محمد مهدی قصاب در نیمه شعبان 1345 به دنیا آمد و در هشتم تیر ماه 1362 در عملیات والفجر 2 به درجه شهادت نائل آمد.

0
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۷- ۲۱:۰۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه