امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

بازگشت کودک ۶ ساله به آغوش گرم خانواده

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از نجات کودک مفقود شده ۶ساله در روستای زرین خانی بخش طارم سفلی، توسط هلال احمر، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر_استان قزوین؛ حسین خوئینی در این باره گفت: در ساعت ۱۵ چهارشنبه 24 آبانماه، طی تماس تلفنی خانواده کودک مفقود شده با دفتر نمایندگی هلال احمر طارم سفلی و با هماهنگی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان مبنی بر مفقودی پسر بچه ۶ساله در روستای زرین خانی بخش طارم سفلی، سریعاً تیم های امداد و نجات به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: به دلیل تسریع در روند جستجو و نجات و به لحاظ کوهستانی و خطرناک بودن منطقه و همچنین احتمال حمله حیوانات وحشی و خطرات جانی برای کودک یک تیم  خودرویی کمک دار، ۲ تیم موتور سوار و همچنین تیم های پیاده هر چه سریع تر خود رابه منطقه رسانده و جستجو در منطقه را آغاز کردند.

خوئینی عنوان کرد: تیم های جمعیت هلال احمر پس از حضور در موقعیت و همراهی اهالی، جستجو را از شمال منطقه به سمت جنوب آغازکردند.

وی افزود: در نهایت تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمر طی چند ساعت عملیات جستجو و نجات، پسر بچه ۶ ساله را که از ساعت ۸صبح مفقود شده بود را در حالی که از فرط خستگی در ارتفاعات جنوبی منطقه به خواب رفته بود را به آغوش خانواده باز گرداندند.

0
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۵- ۱۰:۱۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه