امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

بهره‌مندی بیش از ۶۹۰۰ نفر از خدمات کاروان‌های سلامت هلال احمر لنجان

سرپرست معاونت داوطلبان استان اصفهان از اعزام سه کاروان سلامت توسط جمعیت هلال احمر لنجان با مشارکت قرارگاه جهادی سردار شهید خدادای استان اصفهان و ارائه خدمت به ۶۹۴۰ نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر-استان اصفهان؛ مهدی ردانی‌پور با اعلام این خبر گفت: به منظور گسترش خدمات بشردوستانه جمعیت هلال احمر، داوطلبان شهرستان لنجان در قالب ۳ کاروان سلامت با مشارکت قرارگاه جهادی سردار شهید خدادادی به مناطق کم‌برخوردار شهرهای چمگردان، ورنامخواست و سده لنجان خدمات متنوعی ارائه کردند.

وی افزود: در هر دوره ۶ پزشک متخصص، ۳ پزشک عمومی و ۲۵ داوطلب پیراپزشک حضور داشته‌اند.

ردانی‌پور تشریح کرد: توسط پزشکان طب سنتی و کارشناسان مربوطه ۵۷۰ نفر خدمات دریافت کردند. در این برنامه توسط تیم ۱۰ نفره متخصص، ۱۲۰۰ مراجعه‌کننده معاینات و خدمات دهان و دندان، ۵۲۰ نفر ویزیت طب فیزیکی، کاردرمانی و ماساژ درمانی و ۲۵۰نفر بینایی‌‌سنجی انجام شد.

ردانی‌پور ادامه داد: برپایی ایستگاه سلامت و پایش فشار خون، قند خون و مشاوره تغذیه برای ۱۱۰۰ نفر از دیگر اقدامات انجام شده در این کاروان‌ها  بود.

ردانی‌پور افزود: در  کارگاه‌های آموزش امداد و کمک‌های اولیه، مخاطرات و پیشگیری از سرطان، پیشگیری از فشار خون  نیز ۱۳۰۰نفر شرکت کردند.

وی در پایان ضمن قدردانی از برپایی این ۳ کاروان سلامت اشاره کرد: در سایر کلاس‌های آموزشی و فرهنگی نیز ۱۲۰۰ نفر حضور داشتند.

0
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۳- ۱۶:۱۸
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه