امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری دوره کشوری آموزش تربیت مربی کمک‌های اولیه در زنجان

مدیرکل آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت هلال‌احمر گفت: دوره آموزشی تربیت مربی کمک‌های اولیه درجه 2 جمعیت هلال‌احمر کشور در استان زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ فایق عبداله‌زاده، مدیرکل آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت هلال‌احمر گفت: دوره آموزشی تربیت مربی کمک‌های اولیه درجه 2، با هدف ارتقای سطح دانش مربیان و تامین مربیان مورد نیاز کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: 50 نفر از مربیان درجه سه‌ای که در آزمون ورودی موفق به کسب امتیاز مورد نیاز شده‌اند در این دوره شرکت می‌کنند.

مدیرکل آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت هلال‌احمر، با بیان این که مربیان این دوره، دارای پنج سال سابقه مربی‌گری و تدریس سالانه 100 ساعت هستند، افزود: مربیان 18 استان کشور در این دوره آموزشی شرکت می‌کنند. بیشترین مربیان شرکت‌کننده مربوط به استان‌های تهران با حضور 9 نفر، فارس با حضور هشت نفر، اصفهان با حضور پنج نفر و خراسان رضوی نیز با چهار مربی‌ هستند.

عبداله‌زاده گفت: این دوره آموزشی از 20 لغایت 23 آبان ماه در مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان زنجان با تدریس 6 مدرس کشوری و یک ناظر کشوری برگزار خواهد شد.

گفتنی است، دوره آموزشی تربیت مربی کمک‌های اولیه درجه 2، ویژه خواهران، در 2 دوره در استان‌های فارس و تهران در اواخر آبان و روزهای ابتدایی آذر برگزار می‌شود.

 

کلیدواژه‌ها:

0
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۰- ۱۲:۵۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه