امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

پیام دکتر کولیوند به مناسبت سالروز تاسیس سازمان جوانان

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی سالروز تاسیس سازمان جوانان را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن پیام دکتر کولیوند به شرح زیر است:

«بسم الله‌ الرحمن الرحیم

إِنَّهُمْ فِتْیَةٌ آمَنُوا بِرَبِّهِمْ وَزِدْنَاهُمْ هُدًى
همانا آنها جوانانى بودند که به پروردگارشان ایمان آوردند و ما بر هدایتشان افزودیم‌ (سوره مبارکه کهف)»

اوقات باطراوت جوانی که به بهار زندگی تعبیر شده است، موهبتی الهی برای صرف وقت گرانبها در امور خداپسندانه است تا توشه‌ای ارزشمند در کارنامه دنیوی و اخروی هر انسانی ثبت شود.

در عمل به این اصل ناب، جمعیت هلال احمر به عنوان متولی آموزش اصول بشردوستانه به جوانان عزیز کشور، قدردان تمامی لحظات مقدسی است که موجب شده این نسل مومن و بانشاط قدم‌های بلندی را برای یاری هموطنان بردارد و در این منزلگه بشردوستی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ایران مشعل فروزانی است که ۷۶ سال پرتوهای مهر را با نام و نشان هلال احمر بر هر کجا که ندایی برای امداد می‌آید افکنده است.

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر چکیده‌ای خالص از ژرفای صلح و نوعدوستی بوده و هر خشت آن معطر به تسکین آلام بشری و کرامتی از جنس فتوت، جوانی و جوانمردی است که رد درخشان فعالیت‌های آن از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ایران مقابل دیدگان مردم قدرشناسی است که بسیاری از آنان خاطره‌های خوب از فداکاری داوطلبان جوان و مهربان این سازمان دارند.

سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را به اعضای داوطلب این سازمان که ستون‌های محکم هلال احمر در حفظ و نشر ارزش‌های نوعدوستی هستند و نیز به مدیران خدوم آن تبریک می‌گویم و از خداوند متعال دوام توفیقات یکایک آنان را خواستارم.

پیرحسین کولیوند

رئیس جمعیت هلال احمر

0
/
۱۴۰۲/۰۸/۱۴- ۰۸:۱۴
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه