امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

کمک های نقدی هموطنان به مردم افغانستان و فلسطین از مرز ۱۵۵ میلیارد ریال گذشت

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: میزان کمک های نقدی هموطنان ایرانی به زلزله‌زدگان افغانستان و مردم مظلوم فلسطین از طریق شماره حساب های رسمی جمعیت هلال احمر، تا شامگاه ۲۷ مهرماه جاری،از مرز ۱۵۵ میلیارد ریال گذشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ وحید سلیمی‌گفت: جمعیت هلال احمر در راستای وظایف بشردوستانه خود در امدادرسانی به آسیب‌دیدگان از زلزله ولایت هرات در افغانستان و نیز کمک به آوارگان جنگی به ویژه زنان و کودکان بی گناه غزه،از ۱۷ مهرماه اقدام به اعلام دو پویش بشردوستی و آفتاب مهربانی کرده است.

سلیمی افزود: این دو پویش با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم نوع دوست کشورمان به دو کشور فلسطین و افغانستان از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک های مرکزی و ملی اجرا شده است.

وی یادآور شد: از ابتدای اعلام رسمی‌پویش ها در تاریخ ۱۷ مهرماه تا روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه در مجموع ۱۵۵ میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال از سوی مردم کشورمان به شماره حساب‌های رسمی جمعیت هلال احمر واریز شده است.

رئیس سازمان داوطلبان تصریح کرد: از مجموع مبالغ واریزی، ۱۲۰ میلیارد ریال مربوط به پویش بشردوستی و کمک به مردم مظلوم فلسطین و ۳۵ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال مربوط به پویش آفتاب مهربانی و کمک به زلزله‌زدگان افغانستان می‌باشد.

وی با اعلام پایان پویش آفتاب مهربانی و جمع آوری کمک های نقدی برای زلزله‌زدگان ولایت هرات افغانستان، تصریح کرد: با توجه به ادامه درگیری‌ها و منازعات مسلحانه بین فلسطین و اسرائیل و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی از جمله حمله به بیمارستان المعمدانی و کشتار بی رحمانه بیماران، کودکان و زنان بی دفاع غزه،پویش بشردوستی  همچنان استمرار خواهد داشت.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر یادآور شد: هموطنان می‌توانند کمک های نقدی خود به مردم مظلوم فلسطین را به شماره حساب۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶  نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز نمایند.

0
/
۱۴۰۲/۰۷/۲۸- ۱۳:۵۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه