امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

تجمع امدادگران هلال‌احمر در فرودگاه مهرآباد برای اعزام به فلسطین

جمعی از امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر ظهر امروز با حضور در فرودگاه مهر آباد خواستار اعزام به فلسطین برای کمک به مردم آسیب دیده از حملات رژیم صهیونیستی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ جمعی از امدادگران و داوطلبان هلال احمر بعد از شرکت در تجمع ۵ هزار هلال احمری در میدان فلسطین به فرودگاه مهرآباد مراجعه کردند تا برای کمک به مردم آسیب دیده از حملات رژیم صهیونیستی به این کشور اعزام شوند.

امدادگران هلال احمر در سراسر کشور در اقدامی خودجوش خواستار اعزام به فلسطین شده اند تا بتوانند به این مردم کمک کنند و اندکی از اندوه آنها بکاهند.

صبح امروز نیز در حاشیه تجمع امدادگران و کادر درمان در میدان فلسطین که با هدف محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به امدادگران و کادر درمان برگزار شد، عده کثیری از داوطلبان، امدادگران، کادر درمان و مردم برای اعزام به فلسطین ثبت نام کردند.

بعد از حملات رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین و همچنین به امدادگران و داوطلبان و کادر درمان که مشغول امدادرسانی به مردم جنگ زده بودند، جمعیت هلال احمر با راه اندازی پویش "ما هدف نیستیم" درصدد برآمد تا جهانیان را متوجه اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی در فلسطین کند.

0
/
۱۴۰۲/۰۷/۲۶- ۱۵:۵۸
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه