امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری دوره تربیت مربی کمک‌های اولیه کد 3 در تهران و البرز

مدیرکل آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت هلال‌احمر از برگزاری دوره تربیت مربی کمک‌های اولیه کد 3 در 2 استان، تهران و البرز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ فایق عبدالله‌زاده، مدیرکل آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت هلال‌احمر، با اشاره به برگزاری دوره تربیت مربی کمک‌های اولیه کد 3، گفت: به منظور ارتقای سطح آموزشی امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، دوره تربیت مربی کمک‌های اولیه کد 3، در 2 استان تهران و البرز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره آموزشی، در استان البرز از 15 تا 19 مهرماه و در استان تهران، در 2 دوره تربیت مربی برای خواهران و برادران به صورت جداگانه و از 8 مهرماه تا 23 مهرماه برگزار می‌شود.  

مدیرکل آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت هلال‌احمر، افزود: 35 نفر در تهران و 32 نفر در استان البرز، در آزمون ورود به کلاس‌های آموزشی حائز رتبه و در کلاس‌های آموزشی پذیرش، شدند. 

عبدالله‌زاده گفت: در این دوره ۴۴ ساعته، موضوعات تئوری و عملی درباره روش تدریس ارزشیابی اثربخشی دوره‌های آموزشی، نحوه تدریس فوریت‌های پزشکی از جمله خفگی، سکته مغزی، قلبی، آنژین صدری، دیابت، شوک و ... نحوه تدریس آشنایی با اندام‌ها و دستگاه‌های مختلف بدن، نحوه تدریس روش مواجه با مصدوم، تروما و انواع آن، آتل‌بندی، پانسمان و بانداژ، حمل مصدوم، آسیب‌های استخوانی، سوختگی‌ها، احیای بزرگسالان، کودکان و نوزادان، فرد غرق شده، فارماکولوژی و تجهیزات آمبولانس و ... آموزش داده می‌شود.

0
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۶- ۱۵:۰۴
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه