امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

هلال‌احمر برگزار می‌کند: دوره بازآموزی تخصصی مربیان جست‌وجو و نجات در سیلاب

مدیرکل آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت هلال‌احمر از برگزاری دوره بازآموزی تخصصی مربیان جست‌وجو و نجات در سیلاب به صورت کشوری و در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش پایگاه‎ اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ فایق عبداله‌زاده، با اشاره به لزوم برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی برای مربیان جست‌وجو و نجات سیلاب، گفت: با توجه به وقوع سیلاب‌های فصلی در کشور و لزوم به‌روزرسانی آموزه‌های لازم برای امدادگران، دوره‌های بازآموزی تخصصی مربیان این حوزه در شهرستان سامان، استان چهارمحال و بختیاری، برگزار می‌‎شود.

 وی ادامه داد: در این دوره بازآموزی که به صورت کشوری، برگزار می‌شود، بیش از 100 مربی جست‌وجو و نجات سیلاب کشور، شرکت می‌کنند. این دوره بازآموزی در 2 دوره 5 تا 7 مهرماه و 8 تا 10 مهرماه برگزار می‌شود.

عبداله‌زاده با اشاره به سرفصل‌های این دوره بازآموزی تخصصی، افزود: با توجه به تجربیات گذشته در سیلاب‌ها و بحران‌‌ها، در سرفصل‌های این دوره آموزشی بازنگری شده تا توانمندی مربیان جست‌وجو و نجات در سیلاب، افزایش پیدا کند.

مدیرکل آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت هلال‌احمر، با اشاره به سیلاب‌های اخیر در استان گیلان و مازندران، گفت: آخرین تغییرات در سرفصل‌های آموزشی و بازنگری در دوره‌های تخصصی بازآموزی جست‌وجو و نجات مربیان سیلاب، سال‌های 97 و 99 اتفاق افتاده بود.

 

تصاویر

0
/
۱۴۰۲/۰۷/۰۵- ۱۱:۲۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه