امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

اعزام تیم‌های امدادی پشتیبان از تهران و اردبیل برای تقویت امدادرسانی در آستارا

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تاکنون ۱۲ تیم را از استان‌های اردبیل و تهران برای تقویت امدادرسانی به شهرستان آستارا اعزام کرده ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ محمودی امروز در جلسه شورای اداری و مدیریت بحران شهرستان مرزی بندر آستارا که با حضور استاندار گیلان و مدیران کل استانی در محل فرمانداری آستارا برگزار شد، با بیان اینکه با اطلاع رسانی به موقعی که  توسط سازمان هواشناسی صورت گرفت، اقدامات موثری در استان گیلان شکل گرفت گفت:  با همراهی همه دستگاه‌های اجرایی این حادثه با کمترین آسیب و بدون کوچکترین تلفات انسانی پشت سر گذاشته شد و لکه‌هایی از آبگرفتگی در شهرها و روستاها وجود دارد که عوامل مربوطه در حال رسیدگی هستند و تا پایان امروز تقریبا می‌توان گفت همه هموطنان و‌ساکنین خدمان امدادرسانی را دریافت کرده اند.

محمودی گفت: خسارت های جانی جدی نداشتیم و خسارت های مالی هم در دست بررسی است و امیدواریم به سرعت رفع شود.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: بعضی خسارت هایی هم که ایجاد شد، ناشی از عدم توجه به نکات ایمنی درساخت و ساز بود. 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم از این پس شاهد این موضوعات نباشیم و با یک کنترل و دقت بالاتری نسبت به بازسازی که صورت می‌گیرد،شاهد این اتفاقات نباشیم.

0
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۸- ۱۷:۴۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه