امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

‎ نجات جان کوهنورد سقوط کرده از ارتفاعات طارم

‎مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با تلاش ۶ ساعته نجاتگران هلال احمر زنجان کوهنورد ۴۸ ساله سقوط کرده از ارتفاعات بنارود طارم توسط تیم های کوهستان زنجان نجات یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر_زنجان؛ حکمت‌اله‌هاشمی مدیرعامل هلال احمر زنجان با اعلام این خبر گفت: ساعت ۱۲:۵۲ روز شنبه گزارش سقوط کوهنورد از ارتفاعات بنارود شهرستان طارم، مرز بین استان زنجان و گیلان توسط هموطنان برای امدادرسانی به ندای امداد اطلاع داده شد.

وی خاطرنشان کرد:  بلافاصله  یک تیم  کوهستان از پایگاه امداد و نجات جاده ای در مسیر زنجان به تهم و تیمی دیگر از پایگاه امداد و نجات جاده ای سرخه دیزج شهرستان طارم به منطقه اعلام شده اعزام  شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:  این تیم های هشت نفره از نیروهای عملیاتی همراه با یک دستگاه آمبولانس و خودروی سبک کمک دار و مجهز به تجهیزات مورد نیاز شدند.

وی تاکید کرد:  تیم های کوهستان هلال احمر پس مصدوم را در (آب بر ) تحویل اورژانس  داده و با بالگرد دانشگاه علوم پزشکی جهت مداوا به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان منتقل شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: پایان عملیات امدادرسانی به این کوهنورد سقوط کرده ۱۹:۵ پایان یافت.

هاشمی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث برای دریافت خدمات امدادی بدون محدودیت زمانی با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرند.

0
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۶- ۱۰:۳۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه