امروز سه شنبه  ۲۱ آذر ۱۴۰۲

رفاقتی ماندگار برای روزهای سخت

در یازدهمین مرحله کشوری مسابقات آماده در بخش مسابقات جانبی تیم‌های شرکت‌کننده از سراسر کشور در رفاقتی ماندگار با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در دومین روز از برگزاری یازدهمین مرحله کشوری مسابقات آماده، دانش آموزان دختر دادرس برای حضور در مسابقات جانبی گرد هم آمدند.
بخش جانبی مسابقات آماده، رویکرد امدادی_ تفریحی دارد که باعث تقویت و ارتقای دانش امدادی دانش آموزان می‌شود و این بخش شامل الوار چینی، پرتاب کیسه طناب، حمل آب، دوی امدادی، گره و پازل بافی است.
دانش‌آموزان دختر دادرس تیم‌های شرکت‌کننده هر یک با اعلام سرپرستان خود در یکی از آیتم‌ها حضور می‌یافتند و رقابت آنها آغاز می‌شد.
آیتم پازل چینی و گره با پارچه سه گوش دو بخش مورد علاقه دانش آموزان دادرس دختر بود و بیشترین همکاری تیمی هر گروه در این آیتم قابل مشاهده بود.
آیتم الوار چینی بخش دیگر جالب این رویداد بود که دانش آموزان دختر دادرس با صدای بلند تیم خود را تشویق می‌کردند و تیم خود را قهرمان اعلام می‌کردند.
در بخش مسابقات جانبی سرداوران دادرس در هر آیتم شرح مختصری از روند مسابقه را روایت کرده و نقطه مشترک تمام روایات سرداوران حاکی از شوق و نشاط دخترانی بود که جنس فعالیت‌شان در این رویداد نشان از ایثار و کمک به یکدیگر بود.
گفتنی است براساس این گزارش، تمامی دادرسانی که در مرحله کشوری این مسابقات با هم رقابت خواهند داشت، برگزیده هستند و آنچه که برای سازمان جوانان حائز اهمیت و ارزش است پرورش دانش‌آموزان آماده در روزهای سختی است که این توانایی و آمادگی را دارند که هم خود، هم خانواده و دوستان خود را در حوادث، از خطر نجات داده و جامعه اطراف خود را مدیریت کنند.

0
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۴- ۲۱:۴۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه