امروز سه شنبه  ۲۱ آذر ۱۴۰۲

از حرم امام خمینی در تهران تا بین‌الحرمین در کربلا

صبح امروز کاروان امدادی و درمانی جمعیت هلال احمر با رژه ناوگان خودرویی این جمعیت در محوطه حرم امام خمینی(ره)، بدرقه شد تا ۲۲ هزار امدادگر و کادر هلال احمر کشورمان برای خدمت به زوار در ایام اربعین، عازم مرزهای غربی، جاده‌های عراق و شهرهای نجف و کربلا شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ صبح پنجشنبه ۲۶ مردادماه ۱۴۰۲، امدادگران داوطلب و کادر جمعیت هلال احمر از سراسر کشور در حرم حضرت امام خمینی(ره) در تهران، گردهم آمدند.
امدادگران در معیت رئیس، معاونین و جمعی از مدیران هلال احمر، مرقد امام راحل را زیارت و پس از تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا، رژه بزرگ خودروهای امدادی و درمانی را آغاز کردند.
در این مراسم که بدرقه کاروان امدادی و درمانی هلال احمر کشورمان برای اعزام به عملیات بزرگ اربعین بود؛ غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید میراحمدی رئیس ستاد مرکزی اربعین و سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت حضور داشتند.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر در اربعین امسال ۱۳۳۱ پست و مرکز امدادی این جمعیت در خاک ایران و عراق مشغول خدمت‌ به زائران حسینی خواهد بود.

این بزرگترین عملیات «سلامت در تجمعات انبوه» است که در بین ۱۹۲ جمعیت ملی عضو نهضت جهانی صلیب سرخ در دنیا برگزار می‌شود..

0
/
۱۴۰۲/۰۵/۲۶- ۱۴:۲۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه