امروز سه شنبه  ۲۱ آذر ۱۴۰۲
رئیس جمعیت هلال احمر خبر داد:

محاسبه مجدد فوق‌العاده اضافه‌کاری کارکنان هلال‌احمر در زمره کسورات بیمه‌ای

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اهمیت موضوع معیشت بازنشستگان از محاسبه مجدد فوق العاده اضافه کاری بازنشستگان هلال احمر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اهمیت معیشت بازنشستگان گفت: بدون شک یکی از مهمترین خواسته‌های همکاران و کارکنان محترم جمعیت هلال احمر همواره موضوع معیشت و تامین مخارج خانوار در دوران خدمت و در ایام بازنشستگی است که متاسفانه حذف فوق العاده اضافه کار از شمول کسورات بیمه بازنشستگی طی  یک سال گذشته و با استناد به تفسیر قوانین جاری اداری و تعمیم آن به کارکنان خدوم این نهاد موجب ایجاد دغدغه‌های فراوانی شده بود.

وی افزود: مشخصا اثرات نامساعد این اتفاق بر معیشت خانوار تا سالیان متعدد و در زمان بازنشستگی مطلوب نخواهد بود بنابراین با توجه به وظایف ذاتی و تکالیف شرعی، مرتفع کردن این دغدغه به عنوان یکی از اولویت های اصلی مورد پیگیری قرار گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: مجموعه جمعیت هلال احمر با درک این مطالبه به حق با تلاش وافر سعی کرد تا همزمان با رایزنی‌ها و جلسات متعدد دو و چند جانبه با مسئولین سازمان تامین اجتماعی، نهادهای نظارتی و متولیان امر، با استناد به قوانین و مقررات مترتب و ادله ناظر بر شرایط قانونی، اساسنامه ای و حقوقی جمعیت جهت ممانعت از تضییع حقوق همکاران زمینه احقاق این حق فراهم شود‌.

کولیوند ادامه داد: خداوند متعال را شاکر هستیم که در این ماه عزیز، تلاش ها و پیگیری‌های انجام شده به ثمر نشست و پیگیری این خواسته به حق نتیجه بخش واقع و پس از برگزاری جلسات متعدد، مستمر و کارشناسی، زمینه محاسبه مجدد فوق العاده اضافه کاری در زمره کسورات بیمه ای فراهم شد.  

0
/
۱۴۰۲/۰۵/۲۲- ۲۱:۵۹
/
یکشنبه 22 مرداد 1402 - 21:59
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه