امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

حمایت هلال احمر از بیماران اتیسم با امضا تفاهم نامه مشترک

رئیس سازمان داوطلبان از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان انجمن اتیسم ایران و سازمان داوطلبان باهدف رفع نیاز های دارویی بیماران اتیسم خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛ صبح امروز با برگزاری  نشست مشترک با حضور وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان و سعیده صالح غفاری مدیر عامل انجمن اتیسم ایران، تفاهم نامه همکاری دوجانبه برای تامین بخشی از نیازهای دارویی بیماران نیازمند مبتلا به اتیسم و برخی اقلام ضروری آنها مانند پوشینه، به امضا رسید و بین طرفین مبادله شد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در این خصوص گفت: در قالب این تفاهم نامه، ارائه خدمات دارویی و تامین برخی اقلام مانند پوشینه به بیماران نیازمند مبتلا به اتیسم، جزو دستورکار حمایتی این سازمان قرار می‌گیرد.

وحید سلیمی‌ با ابراز خرسندی از انعقاد  تفاهم نامه همکاری سازمان داوطلبان  با انجمن اتیسم ایران  در دهه کرامت، اظهار کرد: امید است خدمات اجتماعی و سلامت محور سازمان داوطلبان به این جامعه هدف خاص، گام موثری در راستای پاسداشت کرامت و تامین بیش از پیش امنیت خاطر بیماران اتیسم و اطمینان خانواده‌ های آن‌ها باشد.

غفاری مدیر عامل انجمن اتیسم ایران نیز در این جلسه بر اهمیت و ضرورت خدمات حمایتی ازسوی جمعیت هلال احمر و دیگر حامیان، خیرین حقیقی و اشخاص حقوقی در راستای کمک به بیماران اتیسم تاکید کرد و افزود: خانواده‌های بیماران اتیسم در  زیر چتر حمایتی سازمان‌ها وخیرین، قوت قلب بیشتری برای نگهداری از بیماران خود و تحمل مشکلات این مسیر خواهند داشت، از این رو باید با هم افزایی و همکاری، تداوم و تحقق چنین تفاهم نامه‌هایی مورد اهتمام وپیگیری قرار گیرد.

مشاهده ۲۱۷
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۶- ۱۵:۵۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه