امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲

کارگاه آموزشی تخصصی درس آموخته‌های زلزله خوی برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی از برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی درس آموخته های زلزله خوی، با همکاری مشترک جمیعت این استان و دفتر نمایندگی فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ حمید محبوبی، با اشاره به وقوع زلزله در شهرستان خوی، در پاییز و زمستان سال گذشته گفت: در سال گذشته چندین زلزله بالای 5 ریشتری در شهرستان خوی، احساس شد، وقوع این حادثه تجربیات زیادی را برای امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر به همراه داشت.

وی ادامه داد: در همین راستا، صبح امروز، دوم خردادماه، کارگاه آموزشی تخصصی درس آموخته‌های زلزله خوی، در این استان برگزار شد.

محبوبی، افزود: این کارگاه آموزشی با همکاری مشترک دفتر نمایندگی فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر و با حضور مدیر مرکز کنترل هماهنگی عملیات سازمان امدادونجات، سرپرست جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، کارشناس برنامه‌‎ریزی، پایش، ارزشیابی و گزارش‌دهی فدراسیون و همکاران ستادی و شعب جمعیت هلال‌احمر استان در محل هتل دیاگو ارومیه برگزار شد تا تجربیات افراد حاضر در این زلزله، برای آمادگی در برابر حوادث احتمالی دیگر، منتقل شود.

تصاویر

مشاهده ۲۳۵
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۲- ۱۸:۰۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه