امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

‎سفر یک‌ روزه دبیرکل هلال احمر به خراسان جنوبی: از دیدار با امدادگران تا بازدید از پروژه‌های عمرانی هلال‌احمر استان

‎دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در سفر یک‌روزه به خراسان جنوبی، علاوه بر بازدید از روند اجرای طرح نذر خدمت در مناطق محروم استان، با امدادگران در پایگاه‌های امدادی نیز دیدار و گفت‌وگو و از پروژه‌های عمرانی جمعیت در بیرجند هم بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ دکتر سلیمانی با سفر به خراسان جنوبی، در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت‌هلال احمر استان حضور یافت و با اعضای هیات مدیره، شورای معاونین و نمایندگان روسای شعب، جوانان، داوطلبان، نجاتگران،امدادگران و مسئولان خانه‌های هلال استان پیرامون مسائل جاری در حوزه فعالیت جمعیت گفت‌وگو کرد.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر پس از این نشست از پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری دیهوک در شهرستان طبس، پایگاه امدادونجات بین شهری خور در شهرستان خوسف و پایگاه امدادو نجات بین شهری شوسف در شهرستان نهبندان بازدید و با امدادگران این پایگاه‌ها گپ و گفتی صمیمانه داشت.

سلیمانی همچنین در بازدید از پایگاه امداد و نجات شرق کشور، در جریان روند تکمیل پروژه‌های عمرانی هلال‌احمر خراسان جنوبی قرار گرفت و از توانمندی‌های تیم آنست و واکنش سریع استان نیز دیدن کرد.

بازدید از پروژه تجاری، اداری، درمانی شرکت سرمایه‌گذاری هلال در خیابان آیت‌اله طالقانی بیرجند و پیگیری و صدور دستورات لازم درخصوص رفع موانع تکمیل نهایی و تحویل موقت واحدهای تجاری و اداری مجتمع در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به اعلام پیمانکاردر خصوص  پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه از دیگر برنامه‌های دبیرکل جمعیت در این سفر بود.

دکتر سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر در ادامه این سفر به همراه معاونین فرماندار و مسئول دفتر امام جمعه شهرستان طبس ازعلیرضا آزاد رئیس شعبه طبس جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی که به دلیل جراحات ناشی ار تصادف در منزل بستری و تحت مراقبت است، عیادت کردند.

0
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۶- ۱۳:۲۳
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه