امروز جمعه  ۳۱ شهريور ۱۴۰۲
در سفر مدیران کل آموزش‌های همگانی و تخصصی هلال احمر به اصفهان مطرح شد:

دستورکار اصلی هلال احمر در سال جاری: توسعه آموزش‌های تخصصی و ترویج آموزش‌های همگانی

کارشناسان آموزش و مربیان پایه و امداد و نجات اصفهان، میزبان اولین نشست هم‌اندیشی مدیران کل آموزش‌های همگانی و آموزش‌های تخصصی جمعیت هلال‌احمر بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ مدیرکل آموزش‌های همگانی جمعیت هلال‌احمر صبح امروز سه‌شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ در اصفهان گفت: سیاست راهبردی هلال احمر در سال گذشته، جذب حداکثری جوانان و داوطلبان بود و امسال دستورکار اصلی، آموزش تخصصی به آن‌ها و ترویج آموزش‌های همگانی در جامعه با کمک این نیروها است.

نواب شمس‌پور افزود: به این منظور برای توسعه کمی و کیفی آموزش در سطح جمعیت‌های استانی و شعب، بازدیدهای میدانی و دیدارهایی با مربیان و کارشناسان آموزش ترتیب دادیم که این سفرها از اصفهان آغاز شد و در ماه‌های آینده با سفر به سایر استان‌ها ادامه می‌یابد.

او توضیح داد: دیروز و امروز جلسات متعددی با کارکنانی ستادی هلال احمر استان اصفهان، کارشناسان آموزش و مدیران شعب داشتیم که پیشنهادها، راهکارها و مشکلات آن‌ها برای توسعه آموزش‌های همگانی و تخصصی مدنظر قرار گرفت.

شمس‌پور گفت: بازوی توانمند هلال احمر، جامعه بزرگ مربیان است. دیدار با مربیان کمک‌های اولیه، آمادگی در برابر مخاطرات و امداد و نجات، از مهم‌ترین اهداف ما در این سفرهاست و تعامل نزدیک بسیار راهگشا خواهد بود.

همچنین فائق عبدالله‌زاده، مدیرکل آموزش‌های تخصصی هلال احمر نیز که از دیروز به اصفهان سفر کرده است، گفت: اصفهان یکی از بهترین مراکز آموزش‌های تخصصی هلال احمر در کشور را دارد که ظرفیت بسیار خوبی برای آموزش تخصصی امدادگران استان‌های مجاور است.

عبدالله زاده افزود: در بازدید از این مرکز، برنامه‌ریزی‌هایی برای افزایش تجهیزات و استفاده بیشتر از این بستر آموزشی صورت گرفت.

او ادامه داد: همچنین جلساتی با مربیان رشته‌های تخصصی نجات و تعدادی از نجاتگران برگزار شد که ماحصل این همفکری و هم‌اندیشی می‌تواند در افزایش کیفیت دوره‌های آموزشی نجات، تربیت مربی و بازآموزی موثر باشد.

مشاهده ۴۶۲
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۲- ۱۷:۴۱
/
تعداد بازدید:462 سه شنبه 2 خرداد 1402 - 17:41
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه