تقدیر امام جمعه کیش از خدمات هلال احمر در ایام محرم و صفر /هلال احمر پیشرو در کمک رسانی ‌ها

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده، حضور عوامل امدادی را موجب دلگرمی و قوت قلب مردم در سطح جامعه دانست و گفت: خدمات جمعیت هلال احمر بسیار ارزنده و قابل ستایش است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مرکزمستقل کیش، امام جمعه جزیره کیش گفت: هلال احمر در زمان وقوع حوادث مختلف( طبیعی یا غیر طبیعی) ازجمله سازمان های پیش قدم در عرصه خدمات رسانی به آسیب دیدگان بوده و حضور عوامل امدادی باعث دلگرمی وقوت قلب مردم می شود.

حجت االاسلام حسن زاده افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا همگام با سایر استان ها، همواره شاهد حضور پررنگ هلال احمر در مسیر پایش و نظارت بررعایت پروتکل های بهداشتی بودیم. درکیش هم با برپایی ایستگاه های پایش سلامت وتب سنجی توسط هلال احمراقدامات مهمی در کنترل وجلوگیری ازگسترش این ویروس صورت گرفته است.

امام جمعه کیش، در پایان ضمن تقدیر از حضور عوامل امدادی در مراسم های مختلف عزاداری ایام محرم و صفر گفت: در کنار سایر خدمات هلال احمر، اخیرا با افتتاح خانه هلال، شاهد تنوع خدمت به خصوص در مناطق محروم هستیم که این حرکت و اقدام پنجره جدیدی از رسالت بشردوستانه هلال احمر را به منصه ظهور گذاشته است که امید است تداوم این حرکت منشاء خیر و برکت را در جامعه به همراه داشته باشد.

 

 

 

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *