2 زلزله پیاپی ۵.۷ و ۵.۸ ریشتری هرمزگان را لرزاند/ اعزام فوری تیم‌های ارزیاب و اعضای خانه‌های هلال به مناطق زلزله‌زده

رئیس سازمان امدادونجات هلال‌احمر از وقوع دو زلزله بزرگ در استان هرمزگان خبر داد و گفت: به محض وقوع زلزله تیم‌های ارزیاب و خانه‌های هلال به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر، مهدی ولی‌پور با اعلام وقوع دو زلزله در هرمزگان گفت: ساعت ۲۰:۳۷ یک زلزله ۵.۷ ریشتری در عمق ۱۰ کیلومتری و ساعت ۲۰:۳۹ زلزله دیگری با قدرت ۵.۸ ریشتر در عمق ۹ کیلومتری حوالی بندر خمیر در استان هرمزگان را لرزاند.

وی افزود: با توجه به عمق و شدت زلزله بلافاصله با دهیاری‌ها تماس گرفته شده و طبق مختصات کانون زلزله تیم‌های ارزیاب و اعضای خانه‌های هلال برای بررسی و امدادرسانی به حادثه‌دیدگان اعزام شدند.

 

حضور 6 تیم ارزیاب در مناطق متاثر از زلزله

ساعت: 21:20

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان با بیان اینکه 6 تیم ارزیاب هلال‌احمر در حال ارزیابی میدانی مناطق متاثر از زلزله در بندر خمیر هستند، افزود: بنا بر گزارش تیم‌های اعزامی، این زلزله تاکنون خسارت جدی به دنبال نداشته است اما ارزیابی‌ها با دقت در مناطق زلزله‌زده ادامه دارد.

 

زلزله هرمزگان خسارتی در بر نداشت

ساعت: 22:00

مختار سلحشور با اعلام گزارش پایانی ارزیابی دو زمین لرزه در استان هرمزگان گفت: براساس ارزیابی‌های انجام شده، زلزله‌های امشب در بندر خمیر هیچگونه خسارتی در بر نداشته است.

کلمات کلیدی
زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *