پذیرفته شدن ۶۱۵ نفر در آزمون کسب درجه ایثار/۱۷ فروردین، آخرین فرصت ثبت اعتراض

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پذیرفته شدن ۶۱۵ نفر در آزمون کسب درجه ایثار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات در خصوص نتایج آزمون کسب درجه ایثار سال ۱۳۹۹ اظهار کرد: بر اساس نتایج اعلام شده، ۲ هزار و ۵۲۵ نفر واجد شرایط در آزمون کسب درجه ایثار در سال گذشته بودند.
وی ادامه داد: در نهایت یک هزار و ۷۵۷ نجاتگر یکم در آزمون کسب درجه ایثار سال ۱۳۹۹ به رقابت پرداختند.
ولی پور با اشاره به این که ۴۴ درصد شرکت کنندگان موفق به کسب نمره قبولی در مرحله آمادگی جسمانی شدند، گفت: پس از رقابت‌های دیدنی و سخت از یک هزار و ۷۵۷ نفر، ۷۷۷ نفر موفق شدند در مرحله آمادگی جسمانی آزمون کسب درجه ایثار نمره قبولی را کسب کنند.
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اضافه کرد:  پس از بررسی های لازم، ۶۱۵ نفر در بخش مهارتی پذیرفته و در نهایت این افراد موفق به کسب درجه ایثار شدند.
این مقام مسئول عنوان کرد: نجاتگرانی که نتوانستند نمره مهارتی را کسب کنند، می توانند تا پایان روز ۱۷ فروردین ماه نسبت به اعتراض خود اقدام تا این اعتراض ها در کمیته رسیدگی به اعتراضات بررسی و اگر نجاتگری واجد شرایط بود، تا پایان فروردین ماه آزمون مجدد مهارتی برگزار می شود.
ولی پور ادامه داد: نجاتگرانی که قصد دارند در آزمون کسب درجه ایثار سال جاری شرکت کنند، می توانند آمادگی جسمانی و مهارتی خود را افزایش داده و در آزمون کسب درجه ایثار سال جدید کهدر شهریور و مهر ماه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: در سال ۱۳۹۸ تنها ۱۲۳ نفر و در سال ۱۳۹۷، ۷۳ نفر از نجاتگران موفق به کسب درجه ایثار شدند و آمار سال گذشته نشان از انگیزه بالای نجاتگران برای کسب درجه ایثار است و برای همه نجاتگران آرزوی موفقیت دارم.

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *