جلسه فوق‌العاده مجمع عمومی هلال‌احمر فارس برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره/ استعفای هیات مدیره قبلی به دلیل منع قانونی

جلسه فوق العاده مجمع عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس برای انتخاب هیات مدیره جدید برگزار شد و دو نفر با کسب حداکثر آرا در ترکیب اعضای هیات مدیره این جمعیت قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ جلسه فوق العاده مجمع عمومی این جمعیت با هدف برگزاری انتخابات میان دوره متعاقب پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت و انتخاب اعضای جدید هیات مدیره روز یکشنبه 15 فروردین ماه جاری برگزار شد.

این انتخابات با استناد به قانون منع عضویت همزمان مقامات در پست‌های مدیریتی و همچنین نامه دیوان محاسبات و با توجه به مشمولیت چهار عضو فعلی هیات مدیره و یک بازرس جمعیت هلال احمر فارس نسبت به قانون یاد شده، برگزار گردید.

براساس این گزارش؛ در همین رابطه دو عضو علی البدل منتخب هیات مدیره و یک نفر بازرسی جمعیت هلال احمر فارس پس از ابلاغ قانون مذکور در ترکیب اصلی هیات مدیره قرار گرفتند و اعتبار نامه آنها با امضای دبیر کل تایید و ابلاغ شد.

برای تعیین تکلیف دو عضو دیگر در ترکیب اصلی هیات مدیره، انتخابات میان دوره در قالب جلسه فوق العاده مجمع عمومی جمعیت هلال احمر فارس روز یکشنبه 15 فروردین ماه در شیراز برگزار و یعقوب رفیعی و خدیجه زارع با کسب حداکثر آرا به عنوان اعضای اصلی و محمدجواد رحمانی و ناصر دلخوش نیز به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *