از ارائه خدمات رایگان توانبخشی تا تخفیف ویژه سایر بخش های درمانی به کودکان

مجموعه توانبخشی کودکان بیمارستان فوق تخصصی نورافشار در راستای اهداف واقف آن تمامی خدمات توانبخشی از جمله کاردرمانی جسمی و ذهنی، گفتار درمانی، فیزیوتراپی و روانشناسی بالینی را به کودکان کم توان ذهنی- حرکتی به صورت رایگان ارائه می دهد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، دکتر سید بهمن سبحانیرئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار ارائه خدمات توانبخشی به کودکانی که دارای اختلالات حرکتی هستند و به دلایل مختلف از جمله ابتلا به فلج مغزی، مشکلات اسکلتی عضلانی، بیماری ام اس و اوتیسم، قادر به انجام فعالیت های روزانه خود به درستی نیستند را از مهم ترین فعالیت های این مجموعه بر شمرد و افزود: این مرکز با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و تجهیزات پیشرفته پذیرای کودکان نیازمند این خدمات می باشد.

وی در ادامه با اشاره به این که بیمارستان موقوفه نورافشار از معدود بیمارستان های‌ موجود در منطقه است كه با نگاه چند رشته‌ اي خدمات فوق تخصصي ارتوپدي، نورولوژي و توانبخشي كودكان و بزرگسالان را ارائه می دهد خاطر نشان کرد:این بیمارستان با کادر درمانی مجرب و با استفاده از تجهيزات پيشرفته تشخيصي و درماني به ارزيابي، تشخيص، درمان و بازتواني بيماري هاي عضلاني اسكلتي، درمان مشكلات مفصل و بيماري ‌هاي التهابي، ارزيابي وضعيت تراكم استخوان، جراحي ارتوپدي، جراحي اعصاب، روانپزشكي و توانبخشي برای کودکان و بزرگسالان مي پردازند.

دکتر سبحانی اضافه کرد: علاوه بر ارائه خدمات رایگان توانبخشی برای کودکان کم توان، تمامی خدمات غیر توانبخشی نیز با تخفیف ویژه برای این کودکان ارائه خواهد شد.

یادآور می شود بیمارستان فوق تخصصی موقوفه نورافشار به عنوان تنها بیمارستان فوق تخصصی توانبخشی در کشور با رویکرد ارائه خدمات به افراد کم توان و ناتوان ذهنی- حرکتی به منظور دستیابی آنان به یک زندگی مستقل در جامعه گام بر می‌ دارد.

مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *