يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام خبر داد: اعزام کاروان های سلامت هلال احمر به مناطق محروم استان/ ویزیت رایگان اهالی روستاهای ملکشاهی
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام خبر داد: اعزام کاروان های سلامت هلال احمر به مناطق محروم استان/ ویزیت رایگان اهالی روستاهای ملکشاهی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از اعزام کاروان های سلامت هلال احمر به روستاهای محروم شهرستان ملکشاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، حسین عارفی گفت: طرح کاروان سلامت توسط هلال احمر شهرستان های ملکشاهی، مهران و دهلران به صورت منطقه ای و با همکاری بهداشت و درمان در روستای محروم خوشادول از توابع شهرستان ملکشاهی اجرا شد.

عارفی گفت: این طرح با هدف افزایش سطح سلامت اقشار محروم و زمینه سازی برای رشد و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی به مدت یک روز در مناطق محروم روستایی شهرستان ملکشاهی اجرا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام اظهار کرد: با اجرای این طرح کاروان سلامت بیش از 110 بسته بهداشتی در بین روستاییان محروم توزیع و همچنین ویزیت، دارو، مشاوره، تست فشار و قند خون به صورت رایگان به بیماران سالمند و نیازمند روستاییان خوشادول ارائه شد.

حسن عارفی افزود: برای اجرای طرح کاروان سلامت 2 پزشک، 3 پرستار، ماما، روانشناس، مشاور، 2 نفر مسئول تزریقات، یک نفر مسئول داروخانه ، 2  نفر بهورز، 9 نفر اعضای داوطلب و 7 نفر از پرسنل جمعیت هلال احمر استان در این طرح مشارکت داشتند که در مجموع  به بیش از 140 بیمار خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه شد.

در ادامه فرماندار شهرستان ملکشاهی ضمن بازدید از خدمات ارائه شده توسط کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان ایلام در مناطق محروم روستایی این شهرستان اظهار کرد: طرح ملی کاروان سلامت با هدف کمک به نیازمندان مناطق محروم که توسط جمعیت هلال احمر و با همکاری بهداشت و درمان اجرا می‌شود، قابل تقدیراست و امیدواریم این طرح در طول سال نیز ادامه داشته باشد.


٠٨:٣١ - شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٥٧٣    /    تعداد نمایش : ١٤٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج