چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > آغاز پویش دادرسان خیر در جمعیت هلال احمر استان مرکزی
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز پویش دادرسان خیر در جمعیت هلال احمر استان مرکزی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از آغاز کمپین دادرسان خیر در شهرستان شازند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری گفت: ایده ابتکاری جمع آوری کمک جهت دانش آموزان نیازمند منطقه سربند شهرستان شازند توسط دادرسان و دیگر دانش آموزان مدرسه عصمت این شهرستان ارائه و مورخه ۱۲ تیرماه سال ۹۷ افتتاح و به مرحله اجرا درآمده است و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد یافت.

وی افزود: در آیین افتتاحیه طرح دادرسان خیر با محوریت جمع آوری نوشت افزار و کمک های نقدی جهت دانش آموزان نیازمند، معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی و رئیس آموزش و پرورش منطقه سربند حضور داشتند تا اعضای جوان و نوجوان ما را در پویش بزرگ و زیبای دادرسان خیر همراهی کنند.

معاون امور جوانان جمعیت استان مرکزی ادامه داد: این ایده توسط دانش آموزان ارائه شد و به موجب آن دانش آموزان خیر کمک های خود را به همنوعان خود می‌رسانند . اکثر برنامه های حوزه جوانان. ابلاغی و از ستاد به صف است ولی این طرح از معدود برنامه هایی است، که ابتکاری و از خود دانش آموزان و شهرستان آغاز شده و امیدواریم این طرح با تبلیغات موثر به صورت پایلوت در سطح استان مرکزی و سپس در سطح کشور اجرا شود تا همه دانش آموزان از تجهیزات اساسی جهت تحصیل بهره مند شوند.

عبدی رئیس آموزش و پرورش منطقه سربند طی مراسم افتتاحیه از تاثیر مثبت این کمپین بر دانش آموزان سربند گفت و از یاری دادرسان جمعیت هلال احمر در پوشش نیازمندیهای دانش آموزان سربند که اصلی‌ترین لوازم التحریر است ابراز خوشحالی کرد.

 تمامی برنامه‌ریزی‌ها و کادر اجرایی مراسم توسط خود دادرسان مدیریت و اجرا شد. 


١٠:٥١ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٩١٩    /    تعداد نمایش : ٣٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج