سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧
اخبار > بهره مندی بیش از 2 هزار و 300 نفر از آموزش‌های همگانی هلال احمر زنجان
 


  چاپ        ارسال به دوست

بهره مندی بیش از 2 هزار و 300 نفر از آموزش‌های همگانی هلال احمر زنجان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در سه ماهه  نخست امسال  بیش از 2 هزار و سیصد نفر از خانوارهای استان از آموزش های امدادی بهره مند شدند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ شهرام میرزایی افزود: جمعیت هلال احمر با برنامه ریزی های مستمر تلاش می کند با آموزش افراد علاقه مند و ارائه آموزش های عمومی و تخصصی در جهت ارتقای آگاهی آنان در برابر حوادث و سوانح و داشتن جامعه ای مقاوم گام بردارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به آموزش‌های عمومی و همگانی اشاره کرد و گفت: ارتقاء دانش و ايجاد مهارت‌‌‌‌هاي لازم در زمينه  آشنايي با سوانح و حوادث و امداد و كمك هاي اوليه و همچنین ترويج فرهنگ خود امدادي و دگرامدادي يكي از مهمترين عوامل ارتقاء توانمندي هاي افراد جامعه در مقابل بروز حوادث و كاهش اثرات زيانبار آن است.
وی با تاکید بر لزوم فراگیری آموزش همگانی توسط تمامی گروه های سنی بیان داشت: آموزش از ارکان اصلی جمعیت هلال احمر بوده که در سه ماهه نخست امسال معاونت آموزش و پژوهش این جمعیت با برگزاری 73 دوره اموزش همگانی درقالب طرح آمادگی درمخاطرات به 1668 نفر آموزش برگزار کند. 
میرزایی درخصوص برگزاری دوره های آموزش عمومی گفت : 38 دوره آموزش کمک های اولیه22 ساعته برای علاقه مندان در مساجد و ادارات دولتی و خصوصی برگزارشد. فراگیران این دوره ها حدود یک هزار و 728 هستند.


١٠:٢٧ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٨٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج