پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > نجات 214 غریق از امواج مرگبار خزر در ساحل مازندران
 


  چاپ        ارسال به دوست

نجات 214 غریق از امواج مرگبار خزر در ساحل مازندران

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر مازندران از نجات 214 غریق در ساحل استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران؛ «دکتر غلامعلی فخاری اشرفی » با اعلام استقرار بیش از یکهزار نجاتگر و ناجی غریق در 376 نقطه پرخطر ساحل استان تصریح کرد: تیمهای امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر مازندران از آغاز طرح کاهش غریق در اول خرداد 97 تا کنون موفق شدند 214غریق را از امواج مرگبار خزر نجات دهند.
وی افزود: در همین مدت نجاتگران هلال احمر 6 مصدوم حوادث دریایی را به مراکز درمانی انتقال دادند و 649 نفر نیز با مراجعه به پایگاهها و پست های امدادونجات ساحلی هلال احمر مازندران از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند.
معاون امدادونجات هلال احمر مازندران افزود: عملیات اجرایی طرح امدادونجات ساحلی در ایام تابستان با مدیریت جمعیت هلال احمر استان در قالب کمیته کاهش غریق و تلفات انسانی در 400 کیلومتر نوار ساحلی مازندران در دست اجرا است.
وی افزود: جمعیت هلال احمر استان امسال نیز همانند سال گذشته با تمام توان عملیاتی و امدادی در اجرای این طرح  حضوری فعال و محوری دارد. وی همچنین به همه مسافرین و گردشگران ساحلی توصیه کرد هشدارهای نجاتگران هلال احمر و ناجیان غریق مستقر در ساحل را جدی بگیرند و از شنا در نقاط پرخطر اجتناب کنند.


٠٩:٥٩ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٩٤    /    تعداد نمایش : ١٦٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج