سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧
اخبار > با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و بهزیستی استان یزد؛ مرکز جامع توانبخشی هلال احمر یزد راه اندازی می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و بهزیستی استان یزد؛ مرکز جامع توانبخشی هلال احمر یزد راه اندازی می شود

نشست مشترک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد و معاون بهداشت، درمان و توانبخشی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به همراه دکتر محمد علی غنی زاده معاونت بهداشت،درمان و توانبخشی هلال احمر با دکتر میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار دکتر حرازی زاده؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: امیدواریم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و بهزیستی استان شاهد راه اندازی مرکز جامع توانبخشی در آینده نزدیک باشیم.
وی با بیان اینکه لازم است بیماران خاص بدون مشکل و راحت تر داروهای خود را دریافت کنند و این مسیر فراهم شود،  خواستار همکاری و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان در جهت ارتقا داروخانه هلال احمر شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در پایان افزود: جمعیت هلال احمر آمادگی همکاری درهمه زمینه ها جهت خدمت رسانی به آحاد مردم را دارد و هدف این دو مجموعه هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی خدمت به مردم است.
در ادامه دکتر میرجلیلی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای پرسنل و اعضای داوطلب هلال احمر هدف از این نشست را همکاری مشترک و استفاده حداکثری از پتانسیل وظرفیت های موجود را در جلب و جذب مشارکت های مردمی بیان کرد و در ادامه گفت: دانشگاه علوم پزشکی آمادگی هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر را دارد و ابراز امیدواری کرد که با همکاری هلال احمر بتوان قدم مثبتی در جهت سلامت مردم برداشت.
در پایان لوح یادبودی توسط مدیر عامل جمعیت هلال احمر به ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان تقدیم شد.


١٣:٣٤ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٠٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج