يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > نوروز 97 پلیس امدادگر در کرمانشاه آغاز به کار می‌کند/امضای تفاهم نامه آموزشی میان پلیس راهنمایی و رانندگی و مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

نوروز 97 پلیس امدادگر در کرمانشاه آغاز به کار می‌کند/امضای تفاهم نامه آموزشی میان پلیس راهنمایی و رانندگی و مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه

سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه خبر داد : در پی انعقاد تفاهم نامه آموزشی میان این مرکز و پلیس راهنمایی و رانندگی استان تمام نیروهای این ارگان نظامی آموزش امداد و کمکهای اولیه را فرا می گیرند. 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، زینب محمدی به راه اندازی طرح پلیس امدادگر با موافقت پلیس راهنمایی و رانندگی خبر داد و افزود : با توجه به اینکه در موقع حوادث یکی از اولین نیروهایی که به صحنه وارد می‌شود پلیس است بهترین فرصت را آموزش این نیروها دیدیم و با درخواست ما قبل از نوروز 97 این آموزش ها برای نیروهای شرکت کننده در طرح نوروزی آغاز و در این ایام در کنار دیگر دستگاه ها همراه با خدمات ارزشمندی که پلیس ارائه خواهد داد آمادگی مواجهه با حوادث احتمالی و کمک های اولیه را خواهند داشت.

محمدی همکاری در آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به دانشجویان مرکز علمی کاربردی هلال احمر را از مفاد این تفاهم نامه عنوان و تصریح کرد : با توجه به تعداد زیاد دانشجویان مرکز، پلیس نیز متعهد شد در جهت ارتقاء سطح آگاهی و شناخت بیشتر قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به آنها اقدام  و آموزش لازم را ارائه دهد .

در پایان سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر کرمانشاه با اهدای لباس امدادی جمعیت هلال احمر به شرکت کنندگان در جلسه از پرسنل پلیس ، خانواده و بازنشستگان این نهاد خدمت رسان دعوت کرد تا در جهت مشارکت بیشتر در فعالیت های جمعیت هلال احمر عضو این نهاد مردمی با اهداف انسان دوستانه شوند.


١١:٤٨ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٦٤    /    تعداد نمایش : ٧٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج