چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > بازدید استاندار خوزستان از مرکز جراحی محدود جمعیت هلال احمر آبادان/ ضرورت تسریع در صدور مجوزهای لازم به منظور بهره برداری از مرکز
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار خوزستان از مرکز جراحی محدود جمعیت هلال احمر آبادان/ ضرورت تسریع در صدور مجوزهای لازم به منظور بهره برداری از مرکز

استاندار خوزستان به منظور تسریع در روند بهره برداری از مرکز توریست درمانی جراحی محدود جمعیت هلال احمر آبادان، از این مرکز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر غلامرضا شریعتی به همراه رئیس سازمان منطقه آزاد اروند، فرمانداران آبادان و خرمشهر، نماینده مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر کشور، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان و مدیرعامل هلال احمر خوزستان از مرکز توریست درمانی جراحی محدود هلال احمر آبادان بازدید و از نزدیک در جریان امور مربوطه قرار گرفت.

وی در این بازدید بر ضرورت تسریع در امر بهره برداری و صدور مجوزهای لازم این مرکز به منظور تسریع در بهره برداری آن تأکید کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان نیز با تقدیر از حمایت های استاندار خوزستان اظهار کرد: در نشست هماهنگی امور مرکز جراحی محدود هلال احمر آبادان مصوب شد که مجوز لازم به منظور تسهیل در اخذ ویزای T برای بیماران عراقی که جهت درمان به این مرکز مراجعه می کنند، از طریق نماینده سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند صورت پذیرد.

وی افزود: همچنین با دستور و تأکید استاندار خوزستان مصوب شد که تمهیدات لازم برای صدور مجوز IPD (دپارتمان بیماران بین المللی) و نیز مجوز بهره برداری این مرکز از طریق دانشکده علوم پزشکی آبادان انجام شود.

اسماعیل زمانی رئیس سازمان منطقه آزاد اروند نیز در این نشست با استقبال از احداث و راه اندازی مرکز جراحی محدود هلال احمر گفت: امیدواریم با حمایت های دستگاه های ذیربط، این مرکز، به یکی از مهمترین مراکز توریست درمانی در جنوب غرب کشور تبدیل و منشأ خدمات بسیاری برای بیماران ایرانی و عراقی شود.

همچنین رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در این نشست از دستورات لازم برای صدور مجوزهای مربوط به مرکز جراحی محدود هلال احمر آبادان خبر داد و اظهار کرد: به زودی با توجه به ویژگی های خاص منطقه آزاد اروند و تفاهم نامه موجود با مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر کشور شاهد بهره برداری این مرکز خواهیم بود.

 

دکتر علیرضا آموزنده اظهار امیدواری کرد که با تسهیلات و تمهیدات لازم، ارائه خدمت به بیماران در این مرکز صورت می پذیرد و این بیماران در صورت نیاز به خدمات درمانی بیشتر، به سایر مراکز درمانی شهرستان آبادان و مراکز دولتی و خصوصی مرکز استان که دارای مجوزهای IPD هستند، معرفی می شوند.


١٣:٥٧ - شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٨٧٥    /    تعداد نمایش : ١٦٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج