شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است."
اخبار > حضور نمایندگان هلال احمر ایران در کارگروه جست و جو و نجات بین المللی
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور نمایندگان هلال احمر ایران در کارگروه جست و جو و نجات بین المللی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان و معاون اداره کل عملیات و برنامه های بشردوستانه جمعیت به عنوان نمایندگان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کارگروه مشورتی جست و جو و نجات بین المللی به میزبانی کشور مالزی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی اظهار کرد: گروههای مشورتی جست وجو و نجات در حرکتی هماهنگ از20 کشور دنیا گرد هم جمع شده تا سناریویی واحد را پیش ببرند .

رضایی در ادامه گفت: این سناریو بر مبنای وقوع زلزله ای بزرگ در کشوری زلزله خیز، تدوین و در قالب برنامه ای مشخص زیر نظر سازمان ملل برنامه ریزی شده است که در کشوری حادثه خیز در آن سوی جهان، شرکت کنندگان به تمرین نحوه امدادرسانی در لحظه وقوع بحران بپردازند.

شایان ذکر است صارم رضایی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان و جعفر اعظمی؛ معاون اداره کل عملیات و برنامه های بشردوستانه به عنوان نمایندگان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در این کارگروه بین المللی حضور داشتند.

 


١٣:٢٣ - دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٥٧١    /    تعداد نمایش : ٢٥٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج