يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > درخواست افغانستان برای راه‌اندازی و مدیریت مرکز توانبخشی و توان‌افزایی هلال‌احمر کابل
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس جمعیت هلال‌احمر با وزیر کار، شهدا و امور اجتماعی افغانستان:

درخواست افغانستان برای راه‌اندازی و مدیریت مرکز توانبخشی و توان‌افزایی هلال‌احمر کابل

رئیس جمعیت هلال‌احمر در ادامه سفر به کابل با وزیر کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین افغانستان دیدار و گفت‌و گو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در دیدار دکتر علی‌اصغر پیوندی با محترم فیض‌الله ذکی بر گسترش همکاری‌ها در زمینه آموزش و توان‌افزایی نیروهای هلال‌احمر افغانستان تاکید شد.
دکتر پیوندی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هلال احمر ایران در زمینه‌های مختلف، گفت: میان دو کشور ایران و افغانستان اشتراکات بسیاری در زمینه همجواری، همزبانی و علائق فرهنگی وجود دارد و لذا هلال‌احمر ایران آماده است تا تجربیات و توانمندی‌های خود را در اختیار هلال‌احمر افغانستان قرار دهد و توانمندی‌های نیروهای این جمعیت را در حوزه‌هایی که هلال‌احمر ایران توانمند است، افزایش دهد.
محترم فیض‌الله ذکی ، وزیر کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین افغانستان هم با تشکر از همکاری‌های هلال‌احمر ایران با افغانستان، گفت: نیاز داریم نیروهای هلال‌احمر افغانستان از آموزش‌های تخصصی هلال‌احمر ایران بهره‌مند شده و شاهد افزایش توانمندی این جمعیت باشیم.
وی با اشاره به جنگ و خسارات ناشی از آن و شیوع معلولیت در این کشور، اظهار کرد: هلال‌احمر افغانستان یک مرکز توانبخشی به نام پیامبر اعظم (ص) دارد که سابق بر این از سوی بهزیستی کشور اداره می‌شد که اکنون غیرفعال است و لذا علاقمندیم تا هلال‌احمر ایران در راه اندازی و مدیریت این مرکز به ما کمک کند.


١٣:٤٤ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٣٨١    /    تعداد نمایش : ٣٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج