يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان و مرکز توانبخشی هلال‌احمر ایران در کابل تا یکسال آینده
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس جمعیت هلال‌احمر با وزیر بهداشت افغانستان؛

تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان و مرکز توانبخشی هلال‌احمر ایران در کابل تا یکسال آینده

رئیس جمعیت هلال‌احمر کشورمان در سفر به کابل با وزیر بهداشت و درمان افغانستان دیدار و بر ضرورت  تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان و مرکز توانبخشی هلال‌احمر ایران در کابل تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر علی‌اصغر پیوندی در دیدار با دکتر فیروز، وزیر بهداشت و درمان افغانستان گفت: امیدواریم با در اختصاص اعتبار بازسازی افغانستان، بخش‌هایی از بیمارستان ومرکز توانبخشی هلال‌احمر ایران در کابل به بهره‌برداری رسیده و بتوانیم خدمات قابل توجهی را در این زمینه ارائه کنیم.
وی افزود: همه تلاش ما این است که این مرکز که عملیات اجرایی آن در گذشته آغاز شده است، در یک سال آینده راه اندازی شود.
دکتر فیروز، وزیر بهداشت و درمان افغانستان نیز در این دیدار با قدردانی از خدمات چند دهه ایران به مهاجران و مردم افغانستان، گفت: با توجه به وضعیت کودکان و نیز افراد معلول حاصل از جنگ، این کشور نیاز دارد از خدمات درمانی و توانبخشی ایران استفاده کند .
وی با اشاره به اقدامات ایران برای ساخت یک مرکز درمانی در کابل با استفاده از اعتبارات بازسازی افغانستان ابراز امیدواری کرد: این مرکز نماد صلح، دوستی و معرف توانمندی های درمانی و بهداشتی ایران باشد.


١٢:٤١ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٣٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج