يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > امضای تفاهم‌نامه و دریافت برند بین‌المللى «حلال» از سوی هلال‌احمر/ توسعه گردشگری سلامت و ارائه خدمات بهتر به بیماران خارجی با کسب برند «حلال»
 


  چاپ        ارسال به دوست

برای نخستین بار در کشور در مجتمع دارویی درمانی هلال انجام شد:

امضای تفاهم‌نامه و دریافت برند بین‌المللى «حلال» از سوی هلال‌احمر/ توسعه گردشگری سلامت و ارائه خدمات بهتر به بیماران خارجی با کسب برند «حلال»

رئیس مجتمع دارویی - درمانی هلال از امضای تفاهمنامه و اعطاى برند بین‌المللى حلال برای نخستین‌بار به هلال‌احمر ایران با هدف جذب و ارائه خدمات مناسب به بیماران در موضوع گردشگری سلامت خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر سید محمد اکرمی با اشاره به اینکه در موضوع برند حلال کار جدی در کشور نشده، در حالی که این موضوع به توسعه گردشگری سلامت در کشور کمک بسیاری خواهد کرد، گفت: بر این اساس مجتمع دارویی درمانی هلال تفاهم‌نامه برند بین‌المللى حلال را با سازمان بین‌المللى سیتى وان امضا کرده است؛ چراکه این برند بین‌المللى برای خدمت بهتر به بیماران خارجی در گردشگری سلامت و ارتقای خدمات سلامت به بیماران داخلی بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
وی درباره فواید برند حلال در حوزه گردشگری سلامت، توضیح داد: این برند در مالزی بسیار پررنگ دنبال می‌شود و سالانه 2 میلیارد دلار درآمدزایی برای این کشور دارد و اکنون مجتمع دارویی - درمانی هلال با حمایت سازمان غذا و دارو و سازمان بین المللى سیتى وان موفق به کسب این برند شد.
دکتر اکرمی با اشاره به اینکه مجتمع دارویی- درمانی هلال سالانه 230 هزار بیمار را پذیرش می‌کند که 405 بیمار، خارجی هستند، اظهار امیدواری کرد: در برنامه‌های آینده مجتمع این تعداد پذیرش بیماران به 3 برابر افزایش یابد.
رئیس مجتمع دارویی و درمانی هلال با اشاره به اینکه این مرکز، نخستین مجتمع گردشگری سلامت در کشور است که تفاهم‌نامه برند حلال را امضا کرده است، گفت: با امضای این تفاهم‌نامه می‌توان به معرفی بهتر طب ایرانی، ارزآوری و ارائه خدمات مطلوب‌تر به بیماران خارجی و به‌خصوص هموطنان پرداخت.


١١:٤٧ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٣٠٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج