چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مسابقات رفاقت‌مهر در راستای تحقق اهداف برنامه پنج‌ساله هلال‌احمر اجرا می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر؛

مسابقات رفاقت‌مهر در راستای تحقق اهداف برنامه پنج‌ساله هلال‌احمر اجرا می شود

دومین دوره هماهنگی داوران مسابقات فرهنگی و امدادی رفاقت‎مهر که به مدت سه روز و با حضور اساتید مجرب و داوران منتخب استان‌ها برگزار شده بود، به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ علی گنج کریمی در اختتامیه این برنامه ضمن تشکر از حضور پر تلاش داوران گفت: سازمان جوانان خود را متعهد به تربیت، توانمند سازی و کادرسازی جوانان پویا و فعال علاقه‌مند هلال احمر در سطح کشور دانسته تا این جوانان با اثر بخشی مناسب در تمامی حوزه‌های جمعیت هلال احمر از جمله پایگاه‎های امداد و نجات و حوادث غیرمترقبه، خدمت رسانان آموزش دیده و بشردوست برای داشتن جامعه‎ای سالم و ایمن باشند.
معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان تصریح کرد: با توجه به اهمیت خدمت‌رسانی در سطح جامعه توسط جمعیت هلال احمر، این مسابقات با کیفیت هرچه بهتر برگزار می‎شوند تا افراد آموزش دیده در زمان حوادث عالی‌ترین اقدامات را انجام دهند.
وی در پایان با اشاره به پیوند میان مسابقات رفاقت‎مهر و برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر تشریح کرد: نقش سازمان جوانان در برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر، دستیابی به دو موضوع مهم جذب اعضا تا ۲میلیون نفر و نقش آفرینی بیشتر جوانان در برنامه‎ریزی و اجرای برنامه‎ها است که مسابقات رفاقت مهر در راستای تحقق این دو حکم برگزار می‌گردد.


١١:٣٨ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٨٦٠    /    تعداد نمایش : ٩٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج