پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > دکتر پیوندی: مردم ما می‌خواهند ندای مظلومیت فلسطین را به گوش جهانیان برسانند
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور رئیس، دبیرکل و مدیران ارشد جمعیت هلال احمر در راهپیمایی روز جهانی قدس

دکتر پیوندی: مردم ما می‌خواهند ندای مظلومیت فلسطین را به گوش جهانیان برسانند

رئیس جمعیت هلال احمر در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: مردم غیور ما همواره احساس می کنند چه ظلمی در حق مردم فلسطین می شود و با این حضور گسترده می خواهند ندای مظلومیت مردم فلسطین و به‌ویژه غزه را به گوش جهانیان برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، رئیس، دبیرکل و مدیران ارشد جمعیت هلال احمر همراه با مردم ایران در راهپیمایی روزجهانی قدس حضور یافتند.

علی اصغر پیوندی درباره حضور گسترده مردم در روز جهانی قدس به خبرنگار برنا گفت: بر اساس ارزش ها و اصولی که ما از انقلاب اسلامی 40 سال حفاظت و پایداری کردیم و بر اساس منویات مقام معظم رهبری و رهنمودهای امام راحل و با توجه به اینکه اسلام دینی است که توجه ویژه ای به مظلوم در جهان دارد این سیاست روز به روز قوی تر شده و شما می بینید امروز مردم در روز قدس چگونه در صحنه هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: مردم غیور ما همواره احساس می کنند چه ظلمی در حق مردم فلسطین صورت می گیرد و با این حضور گسترده می خواهند ندای مظلومیت مردم فلسطین و به‌ویژه غزه را به گوش جهانیان برسانند و به آنها نشان دهند تا چه حد از این مردم پشتیبانی خواهیم کرد و امیدواریم به زودی این مردم مظلوم هم بتوانند مانند سایر مردم منطقه زندگی خوبی داشته باشند.


١٧:١٧ - جمعه ١٨ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٣١    /    تعداد نمایش : ٧١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج