سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧
اخبار > بهره گیری صحیح بهترین راهکار برای نگهداشت داوطلبان است/ مقصد خدمات داوطلبانه، کمک به نیازمندترین‌ها است
 


  چاپ        ارسال به دوست

در نشست هم اندیشی معاونان داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ها عنوان شد:

بهره گیری صحیح بهترین راهکار برای نگهداشت داوطلبان است/ مقصد خدمات داوطلبانه، کمک به نیازمندترین‌ها است

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت نشست های هم اندیشی معاونان داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ها در راستای اتخاذ کاربردی ترین شیوه های جذب اعضای داوطلب و مشارکت های مردمی ، گفت: بهره گیری صحیح و مستمر از داوطلبان ، بهترین راهکار برای حفظ و نگهداشت آنان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی اظهار کرد: این نشست ها، فرصتی برای بهبود  فرایند تصمیم سازی درباره تقویت برنامه های داوطلبانه فراهم می آورد و خروجی نشست های هم اندیشی در عرصه اجرایی طرح های عام المنفعه جمعیت هلال احمرعملیاتی می شود.

وی با بیان اینکه بهره گیری صحیح و مستمر از داوطلبان با تعریف طرح های موثر و ماندگار از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، بهترین راهکار برای حفظ و نگهداشت آنان است، خاطرنشان کرد: ظرفیت عظیمی به واسطه حضور خیرین و اعضای داوطلب در جمعیت هلال احمر  برای انجام کارهای خیریه و حل مشکلات موجود جامعه وجود دارد.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر افزود: مقصد خدمات داوطلبانه، کمک به نیازمندترین ها و تامین اصلی ترین نیاز آن ها در زمینه هایی همچون سلامت، معیشت و توانمندسازی آن هاست که امسال سعی شده است با افزایش تعامل با کانون های قدرتمند مردمی و بخصوص متخصصان و نیکوکاران داوطلب، نیاز های بومی و منطقه ای استان ها برای بهبود راهکارهای ترویج فرهنگ داوطلبی و انجام کارهای عام المنفعه، رصد و در قالب عناوین و اولویت های کاری این سازمان مطرح و به مرحله اجرا گذاشته شود.

لازم به ذکر است، نشست هم اندیشی معاونان داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ها پیرامون برنامه های عملیاتی سال 97 در شش گروه  استانی از دهه سوم فروردین تا چهارم اردیبهشت ماه، در محل سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در حال برگزاری است. 


٠٩:٥٣ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦١٤١    /    تعداد نمایش : ٢٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج