يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مشارکت فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در برنامه توانمندسازی و حمایت معیشتی زلزله زدگان کرمانشاه/جذب 600 هزار ساعت خدمات داوطلبانه در زلزله کرمانشاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خبر داد:

مشارکت فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در برنامه توانمندسازی و حمایت معیشتی زلزله زدگان کرمانشاه/جذب 600 هزار ساعت خدمات داوطلبانه در زلزله کرمانشاه

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلا ل احمر با اعلام اینکه در زلزله کرمانشاه ، بیش از 10 هزار داوطلب با ارایه 600 هزار ساعت خدمات داوطلبانه در امر جمع آوری و بسته بندی به کمک رسانی و حمایت از آسیب دیدگان از حادثه پرداختند، افزود: قرار است درقالب یک برنامه عملیاتی مشترک با فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در صورت تصویب فدراسیون و تخصیص بودجه  از این پس، برنامه های توانمندسازی و حمایت معیشتی در این مناطق به اجرا در آید.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی در دیدار با  تیم ارزیابی فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، تصریح کرد: چندین قلم نیاز اساسی زلزله زدگان کرمانشاه از محل کمک های اهدایی مردم نوعدوست و سخاوتمند کشورمان تامین و در بازه های مختلف زمانی در میان آن ها توزیع می شود.

وی با توضیح اینکه 10 هزار داوطلب در قالب 600 هزار ساعت مشارکت،خدمات ارزنده ای را به آسیب دیدگان ارایه کرده اند، اضافه کرد: این خدمات شامل تامین سلامت و نیازهای بهداشتی- درمانی، امنیت غذایی ،کانکس و لوازم اولیه و ضروری زندگی است .

همچنین تیم ارزیابی فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر نیز ضمن تحسین پاسخگویی سریع، تهعد مستمر داوطلبان و مهارت سازمان داوطلبان در بسیج امکانات و منابع داوطلبی  برای کمک رسانی به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه، اعلام آمادگی کرد تا در قالب یک برنامه عملیاتی مشترک، در تامین منابع مالی برنامه های توانمندسازی حمایت معیشتی آن ها مشارکت کند.


١٢:٠٦ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٦٩    /    تعداد نمایش : ٧٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج