يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > اشتراک گذاری ظرفیت های سازمانی برای اجرای برنامه های ملی داوطلبانه
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار سرپرست سازمان داوطلبان با رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر توافق شد:

اشتراک گذاری ظرفیت های سازمانی برای اجرای برنامه های ملی داوطلبانه

سرپرست سازمان داوطلبان  و رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ، دو طرف توافق کردند همکاری های میان سازمانی  را تقویت کرده و راه‌های گسترش و به اشتراک گذاری ظرفیت های سازمانی برای اجرای برنامه های ملی داوطلبانه  را توسعه دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی با حضور در سازمان داوطلبان ،ضمن اعلام آمادگی برای به  اشتراک گذاری ظرفیت های سازمان متبوعش برای اجرای برنامه های ملی داوطلبانه، تصریح کرد: با حضور در این سازمان به عنوان یک داوطلب  انرژی و الهام  می گیرم و از نزدیک با فعالیت های متنوع خیرین و داوطلبان آشنا می شوم. این سازمان ،مکانی است که می توان با مسائل واقعی جامعه  مواجه شد .

وی افزود: مشاهده رشد جوانه‌های همکاری اجتماعی در گوشه و کنار کشور به دست توانای داوطلبان، مبین آن است که  زمینه‌سازی خوبی برای  توسعه و گسترش فرهنگ  انجام کارهای عام المنفعه و پیشرفت جامعه  صورت گرفته است.

همچنین سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تشریح برنامه های انساندوستانه این سازمان در زمینه های مختلف بهداشتی – درمانی، حمایتی و معیشتی، توضیح داد:  داوطلبان و نیکوکاران  بسته به توانی که دارند در حوزه‌های مختلف برای خانواده های بی سرپرست و  بدسرپرست، سالمندان تنها، افراد حادثه دیده و بیماران نیازمند  فعالیت می‌کنند. بنابراین هر کسی در این مجموعه از جنبه‌ای به موضوعات اجتماعی توجه دارد.

مهندس حبیب درگاهی تاکید کرد: باید اذعان داشت  که سازمان اغلب مواقع در سطح سیاستگذاری عمل کند و توان جامعه بسیار بی کران است  چرا که  اعتقاد داریم مسائل جامعه از سوی  مردم و جامعه حل می شود و بستر این همکاری را باید سازمان فراهم کند.


١٢:٠١ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٦٨    /    تعداد نمایش : ٥٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج