يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > شرکت های هلال احمر ساماندهی می شوند
 


  چاپ        ارسال به دوست

خزانه دار کل جمعیت هلال احمر:

شرکت های هلال احمر ساماندهی می شوند

خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر اظهار کرد: شرکت های هلال احمر ظرفیت مناسبی دارد و با دستور رئیس جمعیت قرار است شورای مشورتی تشکیل شده تا وضعیت شرکت ها ساماندهی پیدا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی علیپور در سومین جلسه چهارمین دوره مجمع عمومی با بیان اینکه اسناد اعتبارات عمومی و اختصاصی ما صد در صد زیر نظر دیوان محاسبات کشور و ۳۱ دیوان در استان ها رسیدگی می شود، گفت: جمعیت هلال احمر بیش از ادارات دولتی تحت نظارت است و طبق دستور رئیس جمعیت، شفافیت مالی اولویت ماست.

علیپور سال۹۶ را از نظر بلایا و حوادث سال کم سابقه ای توصیف کرد و گفت: برای تامین هزینه ها و پشتیبانی حوادث، کار ساده ای پیش رو نداشتیم. امکانات مالی جمعیت باید به روز و پاسخگوی این حوادث باشد.

وی با تاکید بر اینکه ۸۵ درصد درآمد اختصاصی را جذب کردیم که این یک توفیق بزرگ است، اظهار کرد: شرکت های هلال احمر ظرفیت مناسبی دارد و با دستور رئیس جمعیت قرار است شورای مشورتی تشکیل شده تا وضعیت شرکت ها ساماندهی پیدا کند.


١٣:١٥ - جمعه ١٨ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٠٥    /    تعداد نمایش : ٩٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج