چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > هلال احمر ایران جزو جمعیت های فعال و پیشرو در ارسال کمک های بشردوستانه است/سوابق درخشان همکاری های مشترک جمعیت های ملی ایران و بنگلادش
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر بنگلادش:

هلال احمر ایران جزو جمعیت های فعال و پیشرو در ارسال کمک های بشردوستانه است/سوابق درخشان همکاری های مشترک جمعیت های ملی ایران و بنگلادش

رئیس جمعیت هلال احمر بنگلادش با بیان توانمندی‎های ایران در زمینه‎های مختلف، اظهارداشت: توانمندی‎های جمعیت هلال احمر ایران را دیده‎ام. در زمینه‎های مختلف بسیار فعال و توانمند هستند و در زمینه کمک به پناهندگان میانمار هم بسیار خوب و توانمند با ما همکاری می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حافظ احمد مظوم دار؛ رئیس جمعیت هلال احمر بنگلادش با اشاره به سوابق همکاری‎های بسیار خوب با جمعیت هلال احمر ایران، گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از احترام و توانمندی بسیار بالایی برخوردار است و برای کمک به مردم میانمار و روهینگیا از جمعیت‎های پیشرو بوده است و امیدواریم همکاری‎ها بیش از پیش ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: اتفاق میانمار یک مسئله بین المللی تلقی می‎شود و دولت و جمعیت هلال احمر بنگلادش با وجود مشکلات اقتصادی، با حداکثر توان و امکانات به پناهندگان میانماری خدمت ارائه می‎کند.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر بنگلادش، در حال حاضر بیش از 700هزار نفر در اردوگاه‎های بنگلادش پناه گرفته و بیش از 200هزار نفر هم در پشت مرزها منتظر ورود به اردوگاه‎ها هستند.

*منتظر ورود گروه های بشردوست برای تامین و ارسال غذا و دارو هستیم

مظوم دار با تاکید بر اینکه انتظار داریم افراد و گروه‎های بیشتری برای تامین و ارسال غذا، آب، دارو و درمان به منطقه بیایند، عنوان کرد:  پاسخگویی به این بحران بین المللی مستلزم تلاش و فعالیت بیشتر جمعیت های ملی است.

وی با بیان توانمندی‎های ایران در زمینه‎های مختلف، اضافه کرد: توانمندی‎های جمعیت هلال احمر ایران را دیده‎ام. در زمینه‎های مختلف بسیار فعال و توانمند هستند و در زمینه کمک به پناهندگان میانمار هم بسیار خوب و توانمند با ما همکاری می کنند.

*تلاش برای تحصیل کودکان پناهنده میانماری در بنگلادش

رئیس جمعیت هلال احمر بنگلادش تاکید کرد: امیدواریم کلینیک‎ها و بیمارستان‎ها دایر شود و حتی بتوانیم در زمینه تحصیلات هم اقداماتی را برای کودکان میانمار انجام دهیم.

مظوم دار در پایان ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از همکاری با جمعیت هلال احمر ایران، خاطرنشان کرد: زمینه مساعدی برای همکاری‎های بیشتر فراهم است.


٠٩:٣٥ - جمعه ٢١ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٢٠٥    /    تعداد نمایش : ١٤٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج