پنج شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > رئیس جمعیت هلال احمر در راس هیاتی بلندپایه به بنگلادش می رود/ بررسی نحوه ارسال کمک‌های بشردوستانه و استمرار امدادرسانی
 


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور ساماندهی اردوگاه و استمرار کمک‌رسانی به پناهجویان میانماری:

رئیس جمعیت هلال احمر در راس هیاتی بلندپایه به بنگلادش می رود/ بررسی نحوه ارسال کمک‌های بشردوستانه و استمرار امدادرسانی

دکتر علی اصغر پیوندی به منظور مذاکره با مسئولان فدراسیون بین المللی صلیب سرخ حاضر در بنگلادش و نیز مدیران ارشد بهداشت و درمان این کشور، همچنین به جهت بازدید از اردوگاه پناهجویان و بررسی نیازها و نحوه استمرار کمک رسانی ها و دیدار با مردم مظلوم پناهجوی میانمار به بنگلادش سفر می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر در نخستین سفر کاری و در راس هیاتی بلندپایه از مدیران و مسئولان کشوری، به منظور بررسی نحوه توزیع و استمرار کمک های هلال احمر ایران به بنگلادش می رود.
دیدار با مسئولان فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و بنگلادش، بازدید از اردوگاه پناهجویان میانماری که در مرز بنگلادش پناه گرفته اند، گفت و گو درباره بررسی نیازها و نحوه استمرار کمک رسانی ها، از جمله برنامه های سفر رئیس جمعیت هلال احمر و هیات همراه وی است. همچنین در این سفر مسئولانی از وزارت خارجه، وزارت بهداشت و هلال احمر و دیگر دستگاه های مربوط، دکتر پیوندی را همراهی می کنند.
یادآور می شود جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از جمله جمعیت های پیشرو در ارسال کمک برای آوارگان و پناهجویان میانماری بوده و تاکنون نیز دو محموله به وزن 30 و 40 تن به کشور بنگلادش ارسال کرده است.


١١:٣٧ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٤٣    /    تعداد نمایش : ١٢٣٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج