پنج شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > همایش تخصصی "لنزهای پریمیوم در جراحی کاتاراکت" برگزار می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خبر داد:

همایش تخصصی "لنزهای پریمیوم در جراحی کاتاراکت" برگزار می شود

 مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از برگزار همایش یک روزه با عنوان "لنزهای پریمیوم در جراحی کاتاراکت" ویژه گروه های هدف متخصصان چشم، پزشکان عمومی و خانواده، بینایی سنجی و اپتیک(عینک سازان طبی) برگزار می شود، در این همایش که 27 مهرماه در محل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر حمید چوبینه  با اشاره به اینکه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خدمات متنوع پزشکی، بهداشتی و درمانی به هموطنان ارائه می دهد، گفت: علاوه بر ارائه این خدمات، مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در زمینه های پژوهشی و تحقیقاتی فعالیت های گسترده ای انجام می دهد.

وی ادامه داد: سالانه بیش از 200 هزار نفر به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران مراجعه می کنند و برای پاسخگویی به این حجم عظیم از مراجعات به مجتمع نیازمند این هستیم تا در تمامی زمینه های پزشکی، بهداشتی و درمانی خود را توانمند نگه داریم.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با تاکید بر اینکه طی سه سال اخیر این مجتمع تمام تلاش خود را در زمینه انجام فعالیت های علمی انجام داده است، عنوان کرد: تعاملات گسترده با پژوهشگاه های علمی و تحقیقاتی انجام شده است تا از ظرفیت‌های تجربی و علمی متخصصان در حوزه علم و فناوری بهره‌مند شویم و برگزاری سمینارهای علمی مشترک یکی از مواردی است که می توان  با استفاده از آن به این مهم دست یافت.

وی با اشاره به برگزاری سمینارهای علمی در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، تاکید کرد: در سال جاری  دو سمینار علمی و همچنین یک نشریه علمی از سوی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برگزار و منتشر خواهد شد.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران درباره برگزاری همایش یک روزه با عنوان "لنزهای پریمیوم در جراحی کاتاراکت" ویژه گروه های هدف متخصصان چشم، پزشکان عمومی و خانواده، بینایی سنجی و اپتیک(عینک سازان طبی)، خاطرنشان کرد: در این همایش که 27 مهرماه در محل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برگزار خواهد شد، چشم پزشکان برتر دانشگاه های علوم پزشکی کشور و همچنین پزشکان این مجتمع حضور دارند.


١٠:٤٩ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٤٠    /    تعداد نمایش : ١٠٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج