دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > بیانیه مرکز مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر در محکومیت جنایات و نسل کشی مردم مظلوم میانمار/ باور داریم که انسان‌ها با هر دین و مذهب و نژاد در همه جای زمین، حق زندگی دارند
 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه مرکز مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر در محکومیت جنایات و نسل کشی مردم مظلوم میانمار/ باور داریم که انسان‌ها با هر دین و مذهب و نژاد در همه جای زمین، حق زندگی دارند

ما باور داریم که انسان ها به هر دین و مذهب و نژاد در همه جای زمین، حق زندگی دارند و هیچ کس حق ندارد به هر نام و بهانه، با زبان مرگ با مردم بی دفاع، به ستیز برخیزد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن بیانیه مرکز مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر ایران  بدین شرح است: 

«بسم الله الرحمن الرحیم

"إِنِ اسْتَنْصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ" 

«اگر گروهی برای حفظ دین از شما کمک بخواهند ، بر شما لازم است که به کمک آنها بشتابید »     "سوره انفال آیه 72"

باز هم انسانیت را به مسلخ برده اند آنان که مایه بدنامی بشریتند و سرمست از خوی استکباری خویش غرق در ظلمت شده اند و به شیطان اقتدا کرده اند و عجب اینکه نهادهای جهانی و مدعیان نوعدوستی نیز در خفقان و سکوتی مرگبار گرفتار گشته اند و گاه صرفا به محکومیت لسانی بسنده می کنند این نسل کشی آشکاری را که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی می خواهند تا به نام جنگ مذهبی جلوه دهند و چه کور خوانده اند که خدای قادر و قهار در کمین کید و دشمنی ظالمان است و تصاویر این ددمنشی سفاکان در ضمیر ذهن آزادگان عالم ثبت است و  فردای روشن عالمیان نوید عدالت موعود را دارد.

و ما در بسیج جمعیت هلال احمر نیز بنا به رسالت خویش برآنیم تا با بسیج واژه های زیبا و زلال از جهانیان آزاده و آزاداندیشان جوانمرد بخواهیم تا بیداریشان را فریاد کنند.

به نام انسانیت، به نام صلح، این گوهر انسانی، از صلح ستیزان آدم کش در میانمار، به صریح ترین کلمات شکایت می کنیم.

ما باور داریم که انسان ها به هر دین و مذهب و نژاد در همه جای زمین، حق زندگی دارند و هیچ کس حق ندارد به هر نام و بهانه، با زبان مرگ با مردم بی دفاع، به ستیز برخیزد.

ما به نام بسیج جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و به نام انساندوستی، با محکومیت این رفتار بی شرمانه و بی رحمانه از همه نهادها ی بین المللی تقاضا می کنیم به فاجعه نسل کشی مسلمانان روهینگیا، در میانمار، هرچه سریعتر ورود کنند و جلوی این ددمنشی ها که ددان و جانوران را هم شرمنده می کند بگیرند.

به نام صلح از اشخاص صاحب نفوذ و چهره های موجه جهانی می خواهیم، آبروی جهانی خود را سپر حفاظت از همنوعان خویش کنند و مانع این فجایع باشند و حامی نهادهای مدافع بشریت که این روزها حتی برای ارسال کمکهای بشردوستانه خویش نیز دچار مشکل هستند.

از متولیان جایزه صلح نوبل که این روزها به لجن کشیده شده می خواهیم برای دفاع از صلح و شرافت انسانی، جایزه آنگ سان سوچی، که برای نجات انسان ها نه تنها کاری انجام نمی دهد، بلکه تیغ مرگ را تیز می کند، باز پس گیرند.

به نام انسانیت، همه انسان های شریف را به یاری آوراگان فرامی خوانیم تا در این بلبشوی مرگ انسانیت، کورسوی امید همچنان روشن بماند و الیس الصبح بقریب ... وعجل الله تعالی فرجه الشریف»


٠٩:٤٧ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٧٢٤    /    تعداد نمایش : ٣١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج