پنج شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > بیانیه مرکز مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر در محکومیت جنایات و نسل کشی مردم مظلوم میانمار/ باور داریم که انسان‌ها با هر دین و مذهب و نژاد در همه جای زمین، حق زندگی دارند
 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه مرکز مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر در محکومیت جنایات و نسل کشی مردم مظلوم میانمار/ باور داریم که انسان‌ها با هر دین و مذهب و نژاد در همه جای زمین، حق زندگی دارند

ما باور داریم که انسان ها به هر دین و مذهب و نژاد در همه جای زمین، حق زندگی دارند و هیچ کس حق ندارد به هر نام و بهانه، با زبان مرگ با مردم بی دفاع، به ستیز برخیزد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن بیانیه مرکز مقاومت بسیج جمعیت هلال احمر ایران  بدین شرح است: 

«بسم الله الرحمن الرحیم

"إِنِ اسْتَنْصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ" 

«اگر گروهی برای حفظ دین از شما کمک بخواهند ، بر شما لازم است که به کمک آنها بشتابید »     "سوره انفال آیه 72"

باز هم انسانیت را به مسلخ برده اند آنان که مایه بدنامی بشریتند و سرمست از خوی استکباری خویش غرق در ظلمت شده اند و به شیطان اقتدا کرده اند و عجب اینکه نهادهای جهانی و مدعیان نوعدوستی نیز در خفقان و سکوتی مرگبار گرفتار گشته اند و گاه صرفا به محکومیت لسانی بسنده می کنند این نسل کشی آشکاری را که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی می خواهند تا به نام جنگ مذهبی جلوه دهند و چه کور خوانده اند که خدای قادر و قهار در کمین کید و دشمنی ظالمان است و تصاویر این ددمنشی سفاکان در ضمیر ذهن آزادگان عالم ثبت است و  فردای روشن عالمیان نوید عدالت موعود را دارد.

و ما در بسیج جمعیت هلال احمر نیز بنا به رسالت خویش برآنیم تا با بسیج واژه های زیبا و زلال از جهانیان آزاده و آزاداندیشان جوانمرد بخواهیم تا بیداریشان را فریاد کنند.

به نام انسانیت، به نام صلح، این گوهر انسانی، از صلح ستیزان آدم کش در میانمار، به صریح ترین کلمات شکایت می کنیم.

ما باور داریم که انسان ها به هر دین و مذهب و نژاد در همه جای زمین، حق زندگی دارند و هیچ کس حق ندارد به هر نام و بهانه، با زبان مرگ با مردم بی دفاع، به ستیز برخیزد.

ما به نام بسیج جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و به نام انساندوستی، با محکومیت این رفتار بی شرمانه و بی رحمانه از همه نهادها ی بین المللی تقاضا می کنیم به فاجعه نسل کشی مسلمانان روهینگیا، در میانمار، هرچه سریعتر ورود کنند و جلوی این ددمنشی ها که ددان و جانوران را هم شرمنده می کند بگیرند.

به نام صلح از اشخاص صاحب نفوذ و چهره های موجه جهانی می خواهیم، آبروی جهانی خود را سپر حفاظت از همنوعان خویش کنند و مانع این فجایع باشند و حامی نهادهای مدافع بشریت که این روزها حتی برای ارسال کمکهای بشردوستانه خویش نیز دچار مشکل هستند.

از متولیان جایزه صلح نوبل که این روزها به لجن کشیده شده می خواهیم برای دفاع از صلح و شرافت انسانی، جایزه آنگ سان سوچی، که برای نجات انسان ها نه تنها کاری انجام نمی دهد، بلکه تیغ مرگ را تیز می کند، باز پس گیرند.

به نام انسانیت، همه انسان های شریف را به یاری آوراگان فرامی خوانیم تا در این بلبشوی مرگ انسانیت، کورسوی امید همچنان روشن بماند و الیس الصبح بقریب ... وعجل الله تعالی فرجه الشریف»


٠٩:٤٧ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٧٢٤    /    تعداد نمایش : ٨٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج