دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
اخبار > بیماران عراقی از خدمات درمانی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران رضایت کامل دارند
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار هیات وزارت دفاع عراق با مسئولان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران مطرح شد:

بیماران عراقی از خدمات درمانی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران رضایت کامل دارند

هیاتی متشکل از معاون حقوقی وزارت دفاع عراق در دیدار با مسئولان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اعلام رضایت کامل از خدمات درمانی ارائه شده به مجروحان و بیماران عراقی خواهان گسترش روابط و انعقاد تفاهمنامه همکاری در این زمینه شدند. 

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، در این دیدار، دکتر چوبینه با بیان اینکه جمعیت هلال احمر بر اساس اهداف بشردوستانه در کنار مردم عراق بودن را وظیفه خود می داند، گفت: مجتمع دارویی درمانی هلال ایران که در دو سال اخیر یکی از برندهای برتر جهان اسلام شناخته شده است در ارائه خدمات درمانی به بیماران در رتبه خوبی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر به طور متوسط هر هفته 5 تا 6 بیمار عراقی در این مرکز درمانی مداوا می شوند، افزود: همکاری با حشد شعبی و وزارت بهداشت کشور عراق تجربه بسیار موفقی برای کمک به برادران عراقی در این برهه زمانی حساس بود.

 مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به روند درمانی بیماران در ایران شاره کرد و گفت: ما بیماران و مجروحان را از پای پرواز مشایعت و به مراکز درمانی منتقل می کنیم و این عزیزان را به مانند هموطنان مورد توجه قرار می دهیم چون معتقدیم که ما اعضای یک خانواده ایم.  

دکتر چوبینه در ادامه افزود: تا وقتی که در کشور دوست و برادر جنگ با تروریسم در جریان است  ما در کنار شما خواهیم بود و دانش و توانایی که در کشور ما وجود دارد متعلق به برادران عراقی ما هم هست.

وی به نقاط مشترک بین ایران و عراق اشاره کرد و گفت: مشترکات مذهبی اعتقادی ما به قدری  زیاد هست که میتوان این دو کشور را یک کشور فرض کرد.

دکتر چوبینه از گسترش همکاری ها بین دو کشور استقبال کرد و گفت: ما آمادگی کامل داریم علاوه بر بحث درمان مجروحان بیماران دیگر عراقی را بپذیریم همچنین  در بحث پایش سلامت افسران و سربازان و خانواده های آنها تیم های پزشکی بفرستیم.

در ادامه این دیدار سرلشکر فاضل عباس مهدی معاون حقوقی وزارت دفاع جمهوری عراق گفت: به نمایندگی از همه همراهان از میزبانی شما به ویژه در سفر به مشهد مقدس تشکر می کنم.

وی رابطه طولانی و عمیق و مشترکات مذهبی را از نقاط قوت همکاری های مشترک ذکر کرد و افزود: ما حامل پیام تشکر ویژه برای همکاری های متعدد در راه مبارزه با تروریسم هستیم.

معاون حقوقی وزارت دفاع جمهوری عراق در خصوص درمان بیماران در ایران نیز گفت: در نظر سنجی های متعددی که انجام گرفته بیماران ما رضایت کامل از خدمات درمانی داشته اند و به همین دلیل ما با انرژی مضاعفی برای گسترش همکاری ها  به ایران سفر کرده ایم.

سرلشکر فاضل عباس مهدی همچنین به امضای تفاهم همکاری میان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و وزارت دفاع عراق اشاره کرد و گفت: امیدواریم در این سفر مفاد این تفاهم نامه کامل شود تا بتوانیم این تفاهم نامه را به تایید برسانیم. 


١٥:٣٩ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٥٩١    /    تعداد نمایش : ٧٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج