دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
اخبار ستادی
 


روایت امدادگران پایگاه امداد کوهستان رینه از عملیات‌های نجات در قله دماوند
جدال با مرگ در دره یخـار
ترس برایشان معنا ندارد. هر روز، روز عملیاتشان است. گویی هر بار مرگ را در آغوش می‌گیرند و به یاری مددجویان می‌شتابند. گاهی صحنه‌هایی را می‌بینند و با وقایعی مواجه می‌شوند که روح و جسم و ماهیت انسانی را درهم می‌ریزد ولی در هر شرایطی مسلط به فن و با خوشرویی به کارشان ادامه می‌دهند.
 يکشنبه ٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد:
پزشکان داوطلب؛ مجری 7 کاروان سلامت در خراسان شمالی/ ویزیت رایگان 825 روستایی در مناطق محروم
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اعزام 7 کاروان سلامت به روستاهای محروم استان خراسان شمالی خبر داد و گفت: با اعزام این کاروان ها طی دو ماه اخیر، 825 روستایی معاینه رایگان و از خدماتی همچون آموزش خود مراقبتی، بسته های معیشتی و بهداشتی و توزیع داروی رایگان بهره مند شدند.
 يکشنبه ٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر در جمع معاونین آموزش و پژوهش جمعیت های هلال احمر استانها:
سیاستگذاری و نظارت آموزشی جمعیت هلال احمر در یک جایگاه، یعنی معاونت آموزش و پژوهش متمرکز خواهد بود/ ضرورت بازنگری عملکرد و سیاست‌های حوزه آموزش با رویکرد علمی
معاون آموزش و پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر گفت: باید بدون تعصب، با رویکرد علمی و بر اساس شواهد و مستندات و با نگاهی واقع‌بینانه عملکرد و سیاست‌های حوزه آموزش را بازنگری کرد.
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
استقبال بی‌نظیر و حضور فعال سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر و شرکت‌های تابعه در نمایشگاه بین المللی ایران هلث
توانمندی ها و ظرفیت های تولیدی سازمان تدارکات پزشکی با استقبالی بی‌نظیر، در نمایشگاه بین المللی ایران هلث در معرض دید متخصصان و صاحبان صنایع حوزه تجهیزات پزشکی و دارویی قرار گرفت.
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در همایش معاونین آموزش و پژوهش استان‌ها:
معاونت آموزش؛ محور نظارت، اعتباربخشی و اجرایی شدن برنامه های آموزشی/ تولیت معاونت آموزش در برنامه‌های آموزشی جمعیت ضروری است
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه در تلاشیم تا رویکرد و کارکرد معاونت آموزشی را تغییر بدهیم، گفت: همه معتقدیم که متولی اصلی آموزش در هلال‌احمر، معاونت آموزش است و لذا این رویکرد را در تدوین برنامه‌های سال جدید در نظر گرفته‌ایم و در صددیم با محوریت معاونت آموزش همه برنامه های آموزشی نظارت، اعتباربخشی و اجرایی شوند.
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
وضعیت آوارگان مسلمان روهینگیایی پس از 10 ماه حضور سازمان های بشردوستانه در مرز میانمار و بنگلادش
آشفته بازار انسانیت در کاکس بازار
تقریبا دو ماه دیگر مانده تا از تاریخ نواخته شدن ناقوس درگیری های قومی در میانمار یک سال بگذرد. در این ده ماه مرز میانمار و بنگلادش شاهد بسیاری از فجایع دردناک همچون مرگ ، بیماری، گرسنگی، قتل عام، ترس و وحشت، خشونت و تجاوز بود. نزدیک به یک سال گذشت و 905 هزار نفر از مردم راخین در پی خشونت هموطنان خود، آن هم تنها به جرم مسلمان بودن به امید یافتن سرپناهی امن از دیار خود گریختند و به مرزی با این آشفته بازار هجوم آوردند...
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خانه هنرمندان تخصصی داوطلب هلال‌احمر، حلقه اتصال افراد آسیب‌دیده با خیران
بهمن دان یکی از بازیگران مطرح کشور است که به عنوان نیروی داوطلب جمعیت هلال احمر سالیان سال با سازمان داوطلبان همکاری داشته و هر آنچه را که در توان دارد برای کمک به آسیب دیدگان به کار می گیرد.
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین مجمع استانی خیرین کشور در مشهدمقدس راه اندازی شد
مجمع خیّرین استان خراسان رضوی به عنوان دومین شعبه استانى مجمع خیّرین کشور با معرفی اعضاى هیأت امناء در مشهد مقدس آغاز به کار کرد.
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش نهایی طرح همای رحمت؛
توزیع ۱۲۰ هزار سبد غذایی میان خانواده‌های نیازمند/ اعزام ۴۵ دندانپزشک برای زلزله زدگان کرمانشاه
سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر گزارش نهایی اجرای برنامه همای رحمت را ارائه داد.
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح نسخه الکترونیکی در حج امسال اجرا می‌شود
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: طرح صدور نسخه الکترونیکی امسال برای نخستین بار در جریان سفر حج برای زائران اجرا می‌شود
 جمعه ١ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>