يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار ستادی
 


دبیرکل جمعیت هلال احمر:
کمک به مردم آسیب دیده از خشکسالی با جدیت دنبال می شود/ هلال احمر هرجا که درد و آلام بشری وجود داشته باشد در کنار مردم است
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: پویش "نذر آب" در سیستان و بلوچستان در سه محور خرید مخازن آب برای 521 روستا، توزیع 50 هزار بسته غذایی یک ماهه میان نیازمندان و اعزام کاروان های سلامت از 19 استان کشور به 19 شهرستان استان به اجرا درآمد که درصورت دریافت کمک های مردمی، این طرح با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.
 شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان:
با گسترش دوستی همه دادرسان قهرمانند
معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان در آیین افتتاحیه مرحله کشوری ششمین دوره از المپیاد آماده گفت: با گسترش دوستی همه دادرسان قهرمانند.
 شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کوهنوردان گرفتار شده در اشترانکوه نجات یافتند
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: ۳ کوهنورد گرفتارشده در اشترانکوه با تلاش نیرو‌های جمعیت هلال‌احمر نجات یافتند.
 شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی به 20 حادثه‌دیده دو تصادف در استان‌های لرستان و اصفهان/ انتقال 13 مصدوم به مراکز درمانی
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی به حادثه‌دیدگان دو تصادف در استان‌های اصفهان و لرستان خبر داد.
 جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار دکتر پیوندی با نماینده آیت الله سیستانی در ایران و بازدید از مراکز درمانی مکه:
تقویت همکاری ها به منظور ارائه خدمات بهتر به زائران
رئیس جمعیت هلال احمر در سفر به مکه مکرمه ضمن بازدید از مراکز درمانی هلال احمر ایران در مکه مکرمه با نماینده آیت الله سیستانی در ایران دیدار و بر ضرورت توسعه همکاری ها برای ارائه خدمت به زائران تاکید کرد.
 جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج زیارت در مکه مکرمه با دکتر پیوندی :
تاکید بر پیشگیری و تحقیقات در زمینه پزشکی حج /ضرورت استفاده بهتر و بیشتر از امکانات پزشکی عربستان در ایام حج 
سرپرست حجاج ایرانی در مکه مکرمه در دیدار با دکتر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر گفت: لازم است همه ساله پیش از اعزام زائران، موضوع معاینات پزشکی جدی گرفته شود.
 جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر اعلام کرد: آمادگی گروه پزشکی حج برای خدمات دهی در ایام تشریق
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: هیچگونه کمبود دارویی درعربستان نداریم و وضعیت خدمات دهی به زائران خانه خدا مطلوب و از سال قبل بهتر است.
 جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هلال احمر به زودی پلت های دارویی تولید می کند
رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از تولید پلت‌ یا نُقلک های دارویی (فرآورده‌های دارویی جامد و کُروی شکل) به زودی در شرکت داروسازی سها وابسته به این سازمان خبر داد.
 جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید رئیس جمعیت هلال احمر از بیمارستان مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در مکه مکرمه / ارائه بیش از 88 هزار مورد خدمت به زائران
رئیس جمعیت هلال احمر در سفر به مکه مکرمه از بیمارستان جمعیت هلال احمر بازدید کرد و در جریان روند درمان حجاج بستری در این بیمارستان قرار گرفت. 
 پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی به 31 حادثه دیده برخورد کامیون و اتوبوس در محور دامغان به سمنان/ انتقال 19 مصدوم به مراکز درمانی
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 31 حادثه دیده تصادف بامداد امروز در محور دامغان به سمنان خبر داد. 
 پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>